Digital — це ще не все: як продавати квартири через диван у лісі

SODA Creative & Digital для проєкту О2 Residence витягнули меблі в ліс і дозволили людям тестити життя в лісі тут і вже.

Коментарі 1444

Дано: житловий комплекс за містом. Треба: нарощувати впізнаваність і продавати. Біда номер 1: є купа дешевших конкурентів ближче до метро. Біда номер 2: твоя ЦА вірить в легенду “У них там біля Бортничів гівном пахне”. Біда номер 3: ціни ростуть, як пальми в сезон дощів. Біда номер 4: будинки ще не добудовані. Біда номер 5: у вас і макета-то нема.

А що є? Природа. Зате ж яка.

Рішення: витягти меблі в ліс і дозволити людям тестити життя в лісі тут і вже.

Саме це агентство SODA Creative & Digital зробило для проєкту О2 Residence — але не обмежилось стандартною кампанією на бордах і в диджиталі й перевело її в реальний світ.

Наш клієнт SAGA Development продає не квадратні метри, а життя у лісі. Тому агентство випустило рекламну кампанію “Ліс замість стін”: 5 житлових зон, зібраних із меблів просто неба в сосновому лісі. Недавно вийшла друга частина кампанії — про те, що болить у літньому Києві: затори, спека, пил. В О2 не віриться, що місто з цим дискомфортом зовсім поряд, бо тут затори 0 балів, на набережній можна побути наодинці, а температура стабільно нижча, ніж у місті.

Під час зйомок кампанії щоразу стояли черги відвідувачів відділу продажів, які питали, чи можна полежати на ліжку або зробити селфі на дивані. Стало ясно, що цей запит на враження треба задовольнити і очолити. Тому агентство розробило і встановило фотозону з меблів під відкритим небом. Всього на території О2 з'явилося 4 точки:

1. Крісло з торшером, де можна медитативно спостерігати, як падають шишки і будуються будинки. Стоїть недалеко від входу на територію і заманює людей, як прянична хатинка у казках.

2. Двоспальне ліжко з видом на озеро та альтанку: топова локація для селфі.

3. Помаранчевий диван, на якому рекомендовано розвалитися з книжкою та / або коханою людиною.

4. Дитяча зона з батутом, гойдалкою та іграшками, що добре проглядається з відділу продажів.

“Робочий креатив — той, за яким правда. Показати красу природи зі слоганами на кшталт “Коли твій будильник — птахи” саме по собі не є революційно. Ця комунікація працює саме тому, що, зайшовши у цей ліс, розумієш: це — правда. Ми дали людям повніше, чуттєвіше уявити, яким буде їхнє життя у цьому місці. Жодний AR чи віртуальний шоурум не дасть такого ефекту. Тому, при всій технологічності SAGA Development, ми створили саме таку “теплу лампову” комунікацію, яка працює саме завдяки аналоговості й чуттєвості”, — розповіла креативна директорка SODA Creative & Digital Галя Танай.

Що це дало, крім красивих фоточок в лісі?

1. Емоційне занурення і товар лицем. Ми ще не можемо показувати відвідувачам шоурум - але даємо приміряти на себе життя у цій локації.

2. Багаторазовий дотик і емоційна привязка до бренду. ЦА бачить О2 на борді у місті, в соцмережах, а у момент приїзду — буквально входить у картинку, щойно бачену з екрана смартфона. Бонус: немає неминучого контрасту візуалізації комплексу і реальної картини.

3. Генерація UGC. Сторіз із нашого ліжка — найкраща реклама комплексу.

4. Подовження часу перебування відвідувачів на локації. Крім того, менеджери відділу продажів мають змогу ефективніше проводити зустрічі, адже тепер діти не нудьгують в офісі, а батьки бачать, чим вони зайняті

А що в цифрах?

За 5 місяців роботи кампанії брендовий трафік зріс на 70%

Продажі зросли на 50% - а у порівнянні з аналогічним періодом у 2020 на 83%
Трафік на локацію зріс на 130% порівняно з аналогічним періодом 2020. Частина цього трафіку - зустрічі у відділі продажів. Частина - приїзд на прогулянку чи фотосесію. При цьому ми принципово не обмежували доступ “нецільової” аудиторії на локацію: для нас було важливо додати О2 на мапу Києва і популяризувати його як місце для прогулянок.

Отже, диджитал - це ще не все. А системна мультисенсорна комунікація - те, що дозволяє впливати в тому числі на продажі, хоч це і не ключова задача іміджевої комунікації.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода