Digital4Freedom: Федоров запропонував світовим IT-компаніям приєднатися до діджитал-лендлізу

Під час заходу Ukrainian Recovery Conference у Лугано Михайло Федоров презентував міжнародну ініціативу стрімкого відновлення та розвитку України. Міністр запропонував світовим ІТ-гігантам долучитися до так званого цифрового лендлізу

Коментарі 1104
Digital4Freedom – це частина глобальної платформи UNITED24, у межах якої компанії можуть робити грошові внески для відновлення України. На думку Михайла Федорова, ця ініціатива допоможе "зробити Україну найвільнішою та найбільш цифровою країною у світі".

Цифрова інфраструктура – найбільш стійка та ефективна під час війни. Бо її не можуть зруйнувати ракети. І зараз наша пропозиція топовим технологічним компаніям світу — це діджиталлендлендліз,​– наголосив Федоров.

Серед присутніх на заході були представники таких світових ІТ-компаній, як: Microsoft,Rakuten,Apple,Amazon,Google,IBM,Palantir,Mastercard,Visa.

Міністр цифрової трансформації зазначив, що цифровізація не лише є фундаментом для відновлення України, а й баченням того, як має працювати країна.

У жодній іншій країні світу ви не матимете такого шансу долучитися до впровадження найпередовіших технологій на державному рівні, – додав міністр.

Digital4Freedom, як заявляє Михайло Федоров, допоможе зміцнити Україну та зробити її найбільш цифровізованою країною світу де "замість аналогових чиновників та довідок працює paperless, замість готівкової валюти – cashless, IT-сектор займає 40% у ВВП, а сама країна перетворюється на найбільший IT-хаб Східної Європи із фокусом на рішення безпеки".
Одразу після презентації ініціативи Digital4Freedom було підписано меморандум з Київстар, Vodafone та Datagroup-Volia про виділення понад 400 мільйонів гривень для платформи UNITED24.

Як повідомив міністр цифрової трансформації України у своєму телеграм-каналі, усі виділені гроші підуть на цифрові послуги, захист реєстрів та топові цифрові проєкти, які були презентовані на заході.


За матеріалами tech.24tv.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода