Discord купує додаток для дитячих голосувань Gas

Програма знаходиться в топі App Store із завантажень серед соцмереж

Коментарі 1053
Месенджер Discord купує стартап Gas - додаток, що зайняв топ серед соцмереж в AppStore минулого року. Він заснован на дитячих та підліткових іграх із голосуваннями за користувачів та прихованими симпатіями. Зараз у додатку близько 10 млн. завантажень, щодня його встановлюють понад 100 тис. осіб. Дохід йде за рахунок передплатників: вони платять $7 на тиждень за підписку God Mode із підказками, хто за них голосував, а також іншими простими функціями, розповів Bloomberg.
Хоча аудиторія Gas переважно дитяча, за даними розробника, софт приніс своїм творцям близько $6 млн.

Gas (скорочення від gassing someone up - "підвищити впевненість у собі") створив розробник Микита Бір. Додаток нагадує попередній проект програміста: у 2017 році Бір разом із Ніколасом Дюк-Дюдоном, Еріком Хаззардом та Кайлом Сарагосою продав свій перший стартап tbh (абревіатура to be honest — «бути чесним») корпорації Facebook. Однак після продажу з майданчика почали йти користувачі, а в 2018 році його закрили через непопулярність.

Новим проектом Бір хоче повернути користь, яку tbh приносив користувачам — підняти самооцінку та поширити позитив. Про це він говорив в інтерв'ю Bloomberg у жовтні минулого року. Бір також визнає, що популярність Gas може бути короткостроковою.
Обговорити з іншими читачами:
Погода