Discovery оптимізує свою діяльність в регіоні EMEA

Discovery об’єднує декілька представництв у регіоні EMEA — Європа, Середній Захід, Африка. Оптимізація прискорить цифрову трансформацію завдяки підвищенню ефективності та створенню нових інвестицій

Коментарі 1377

Каша Кіелі, президент та керуючий директор EMEA, детальніше розповіла про нововведення:

«Ми систематично працюємо над раціоналізацією нашої діяльності, прагнемо до синергії та підвищення ефективності нашого бізнесу в регіоні EMEA. За ці роки ми пройшли довгий шлях і завдяки реструктуризації визначили чіткий шлях до оптимальнішої операційної моделі, в якій ми використовуємо найкращі знання, надбані на різних ринках. З об’єднанням підходів ноу-хау і нашого масштабу, ми зможемо оптимізувати процес прийняття рішень, працювати з більшою швидкістю і зосередитися на майбутніх бізнес-можливостях».

У новому підрозділі EMEA на посаду GM CEE & MEA (Центральна та Східна Європа, Близький Схід, Африка) призначений Джеймі Кук. Донедавна Кук обіймав посаду старшого віцепрезидента у  регіоні EMEA.  Водночас оптимізується рівень впливу Джеймса Гіббонса — відтепер він стає GM для Великобританії і Скандинавії. Ринки Скандинавії будуть об'єднані під керівництвом Нікласа Норрбі. Норрбі відповідає за шведський бізнес з 2019 року, а відтепер буде підпорядковуватися безпосередньо Джеймсу Гіббонсу. Країни Бенілюксу будуть об'єднані з Німеччиною під керівництвом Сюзанни Ейгнер, а Іспанія та Франція — під управлінням GM Антоніо Руїса. Лія Хупер візьме на себе роль старшого віцепрезидента D2C Growth & Strategy International, а Еспен Сколанд призначений старшим віцепрезидентом з комунікацій в регіоні EMEA.

Генеральний директор TVN Петро Корицький оголосив про вихід з Discovery. Заміну Корицькому шукати не будуть, оскільки Каша Кіелі, президент і керуючий директор EMEA, сама візьме на себе керівну роль у польській телевізійній мережі.

«Я також хотіла б подякувати Петру Корицькому, Алко Де Йонгу, Лорену Прюдомму і Аманді Тернбулл за їх наполегливу працю. Я бажаю їм всього найкращого в будь-яких майбутніх починаннях », — сказала Каша Кіелі.

Бізнес CEEMCA (Центральна та Східна Європа, Середземномор'я, Центральна Азія) буде об'єднаний з бізнесом в Росії, на Близькому Сході, в Африці і нашою командою з роботи з платними телеканалами. Джеймі Кук продовжить заміняти Вікторію Девіс (старший віцепрезидент GM Discovery CEEMCA) на час декретної відпустки.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода