Діти створили соціальну рекламу для смартфонозалежних на Postmen Kids Day

Українська агенція Postmen організувала на День святого Миколая креативне дитяче свято Postmen Kids Day, під час якого діти створили соціальну рекламу.

Комментарии 4017

Передноворічний дитячий івент в такому форматі Postmen проводить вже вдруге. Минулого року діти придумали рекламу, яка допомагає врятувати ялинки від вирубування. Цьогоріч до дітей прийшов Святий Миколай уже з іншою проблемою — люди все менше спілкуються між собою і менше веселяться, не святкують Новий рік і Різдво та постійно втикають в смартфони. На розв'язання проблеми — всього кілька годин.

Над створенням соціальної рекламної кампанії працювали одразу кілька дитячих команд. У команді креативу придумали сценарій для стоп-моушн мультфільму та слоган — «Не втикай — Різдво для спілкування!». Крафт-команда створила для ролика картонне місто і його жителів. І вже в самому відео бачимо, що у всіх людей смартфони замість голів, а в центрі міста «новорічна» вай-фай вежа. Що повернуло людей до тями, можна побачити в ролику.

 video

Крім того, діти намалювали та надрукували стікери, якими можна заклеїти екран смартфону, якщо людина в нього довго втикає. Також дітлахи зробили сайт, на якому можна безкоштовно замовити ці стікери.

За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода