Дизайнерка Марина Фролова створила лімітовану великодню колекцію «Розквіт» для «Лавки Традицій» у «Сільпо»

Проект Made in Ukraine та дизайнерка Марина Фролова представляють лімітовану великодню колекцію «Розквіт», розроблену спеціально для «Лавки Традицій» у «Сільпо».

Коментарі 902

Лімітована весняна великодня колекція «Розквіт», розроблена спеціально для «Лавки Традицій» у «Сільпо» командою Made in Ukraine та креативною директоркою, декораторкою та адвокаткою української етніки Мариною Фроловою.

Мета колекції – відійти від канонів – зайців, яєць, курочок та іншої звичної символіки свята. Але при цьому зберегти  повний символізм Великодня - святкування перемоги сонця над темрявою, життя - над смертю, весни - над зимою.

У пошуках натхнення дизайнерка звернулась до землі, до природи. Що є весна, як не початок нового циклу, нового життя, відродження, розквіту?

Так «знайшлися» назва і ботанічний елемент в основі. Наш розквіт - це збірна весняна квітка, в якій можна знайти елементи всього, чим квітне українська весна - пролісками, вербою, вишнею. Одночасно з цим наш розквіт уособлений у формі вазону*, дерева життя.

Але не змогли творці обійтися у великодній колекції без easter egg. У флористичній композиції прихована алюзія на символ Великодня та символ Всесвіту - яйце, стилізовану писанку. Варто лиш придивитися до білих бруньок і у вишивці, і у розписі.

*Вазон-кувшин — український символ життя, виконаний як стилізоване дерево життя. Найчастіше зустрічається у розписах домівок, зокрема печей, а також на візерунках рушників.

Над колекцією працювали:

Марина Фролова - авторка ідеї та дизайнерка

Юлія Савостіна - продюсерка, ідеолог проекту Made in Ukraine

Альбіна Колісніченко - ілюстраторка

Ранери та серветки виконані з конопляного полотна 70-100 річної давнини. Вишивка на них – ручна робота 6х майстринь з різних регіонів України. Майстрині: Стендер Ірина, Іванова Тетяна, Левченко Анжела, Зима Ольга, Статнік Людмила, Миронова Юлія.

Кераміка: ручна робота та ручний розпис – майстерня Kitprozak, Харків.

Яйця-підсвічники вироблені на замовлення з дерева командою Woodstuff.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода