Дизайнерки з Києва запустили подкаст про нові напрямки та явища в дизайні

Оля Кузовкіна та Віка Москофіді запустили новий дизайн-подкаст Design happens, який вони створили як дипломний проєкт на курсі Visual Communications Professium в школі Projector.

Комментарии 1025

Віка та Оля: «Думка запустити подкаст прийшла ще в січні, але ми декілька разів змінювали формат. Хотілося зробити щось таке, що буде розвивати і нас також.  Хоча ми самі дизайнерки, але є дуже багато тем і напрямків в дизайні, які ми не до кінця розуміємо. Захотілось це виправити. І на додачу підтягнути навички сторітелінгу, максимально вийти з зони комфорту та змусити себе — інтроверток — заговорити».

Design happens — це багатосерійна історія про те, що дизайн не обмежується лише професійною діяльністю. Це набагато ширше й глобальніше.

Усі ми дизайнери. Будь-яка наша діяльність є дизайн-процесом: від вибору одягу чи приготування їжі до формування стрічки в інстаграмі. 

Віка та Оля: «Щоб донести цю думку ми досліджуємо нові (й не тільки) підходи та напрями в дизайні,проводимо власне дослідження та спілкуємось з тими, хто працює в цій сфері й знається на ній краще за нас».

Перший епізод подкасту присвятили спекулятивному дизайну, а на інтерв’ю запросили інтердисциплінарну дизайнерку Anfi Sa з Берліну та київського дизайнера Олексія Сальнікова.

В процесі підготовки дівчата не тільки дослідили тему й знайшли мільйон цікавих проєктів, а й по-іншому подивились на свою професію.

Для оформлення свого подкасту Оля та Віка обрали крафтовий, експериментальний підхід.

Логотип створений за допомогою знайомого всім шрифта Times New Roman. Він максимально не дизайнерський, і будь-хто може відтворити його самотужки — це лише підтверджує думку, що design happens.

Для кожного випуску дівчата розроблятимуть унікальний стиль.

Віка та Оля:  «Весь проєкт для нас експеримент, тож і обкладинку хотілось зробити таку ж —експериментальну та крафтову. Заради цього ми занурювались у фарбу на свій страх та ризик, а вже потім завершували справу в фотошопі».

Фото: Наталія Азаркіна
Фото: Наталія Азаркіна

Віка та Оля: «Процес створення подкасту — це неймовірний досвід проб і помилок, тому ми багато читали слухали, дивились і звичайно ж шукали той формат, що працюватиме найкомфортніше для нас. Найголовніше — ми кайфуємо від процесу створення, навчання та творчості».

Нові випуски з’являтимуться раз на місяць, а слідкувати за новинами та знайомитися зі знахідками дівчат під час підготовки нового епізоду можна в інстаграм-акаунтіdesign_happens. 

Обсудить с другими читателями:
Погода