Для малюків запрацює спеціальний чат-бот до свят «Лінія Святого Миколая»

До Дня святого Миколая корпорація «Біосфера» разом із дитячим психологом Світланою Ройз запустили безкоштовний чат-бот «Лінія Святого Миколая», який працюватиме з 14 по 31 грудня.

Коментарі 1058

Зважаючи на всі обставини сьогодення та проблеми зі зв’язком, корпорація «Біосфера» разом із дитячим психологом Світланою Ройз вирішили адаптувати проєкт гарячої лінії для дітей «Подзвони святому Миколаю», який організовували два роки поспіль.  

Аби подарувати малюкам новорічне диво, організатори вирішили зробити спеціальний чат-бот «Лінія Святого Миколая». Так, протягом тижня кожен охочий зможе подивитись відеопривітання від  Святого Миколая та отримати підтримку.

Для того щоб «зв’язатися» із святим Миколаєм, батькам необхідно завантажити на свій мобільний телефон або комп’ютер додаток Telegram та ввести у пошуку назву чат-боту – Лінія Святого Миколая (@StNicholasbot).

«Зараз дітям та дорослим, як ніколи раніше, необхідно відчуття радості та надії. Нам потрібні ті емоції, що пов'язують нас із "нормальним життям", те ще було колись, є тепер і буде у майбутньому. Зимові свята – це саме така "терапевтична традиція". На жаль, формат телефонної лінії цього року неможливий, бо багато з наших "Миколаїв" створюють справжні дива заради нас на фронті. Тому цього року ми вирішили записати відео привітання від святого Миколая, який обережно надасть емоційну підтримку дітям у короткому спілкуванні в чат-боті», - зазначила Світлана Ройз.

Психологиня наголошує, що батькам важливо попередити дитину, що це буде дуже короткий контакт і у неї не буде можливості написати у чат-боті про своє бажання: «На цьому важливо наголосити, аби уникнути розчарування. У найскладніші часи ми маємо зберігати контакт з життєвістю та радістю. Розуміємо, що варіант чат-боту не замінить живого спілкування, як у минулі роки. Але ми сподіваємося, що він додасть радості».

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода