Для підприємців МСБ організовують безкоштовні маркетингові консультації

До переліку безкоштовних консультацій юриста, ветеринара чи психолога, у 2023 році додалася й інша пропозиція МСБ.

Коментарі 607
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com

100 українських підприємців, чия бізнес-діяльність знаходиться у процесі трансформації, зможуть отримати безоплатну разову консультацію від фахівців інших рекламних агенцій, бухгалтерів, проджект менеджерів, дизайнерів, it-фахівців. Медіа-платформа Deadline організує відповідні дистанційні зустрічі. Пріоритети будуть надані керівникам, зокрема, що втратили свій ринок та шукають нові шляхи та інструменти розвитку.

Так, за інформацією, що є у розпорядженні редакції, персональні чи групові консультації можна буде отримати онлайн, підприємцям, які:

  • оновлюють свою діяльність на територіях, що зазнали нищення;
  • перемістилися та відновлюють роботу;
  • не змінювали своє розташування та адаптуються до нових реалій;
  • втратили свій ринок та шукають нові шляхи та інструменти.

Таку допомогу можуть отримати ресторатори, іt-підприємці, власники мережевого бізнесу, фабрик чи цехів, незалежно від регіону та сфери діяльності, які з різних причин мають недобір відповідного персоналу (маркетологів, креаторів чи рекламістів, піар-фахівців).

Щонайменше 50 підприємців отримають консультації щодо адаптації до нових реалій від команди проекту, ще 50 проконсультують для пошуку нових ринків або виходу у нову нішу.

Заявки на таку допомогу почали збирати з 18 квітня. Їх прийматимуть, доки не оберуть півсотні учасників.

Заявки приймають через відкрите обговорення у соцмережі під постом. Організатори обіцяють надіслати запрошення на зустріч у Zoom.

 video
За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода