Для порятунку тварин пес Патрон заспівав дуетом з Артемом Пивоваровим

Співак Артем Пивоваров презентував оновлену версію хіта «Дежавю» у дуеті з псом-розмінувальником Патроном. Композиція створена на підтримку зоозахисної організації UAnimals та покликана допомогти зібрати кошти на порятунок тварин від війни.

Коментарі 603

«Українці давно показали свою небайдужість та готовність підтримувати тих, хто цього потребує. Разом ми можемо допомогти тваринам, що постраждали від війни, адже вони не можуть самі про себе подбати. Я радий долучитися до такої важливої справи й сприяти її поширенню через музику», — говорить Артем Пивоваров.

Презентація пісні та кліпу має на меті не лише актуалізувати питання порятунку тварин під час війни, але й зібрати кошти для допомоги тваринам із щойно звільнених територій. Сотні населених пунктів України пережили страшні місяці окупації й сильно постраждали від обстрілів та інших дій росіян. Українцям, які евакуювалися з захоплених територій, здебільшого нікуди повертатися, бо їхні будинки зруйновані. Ті ж, хто лишився, допомагають вижити покинутим чи осиротілим тваринам, які інакше були б приречені на голодну й холодну смерть.  Для Артема близька ця тема, адже його рідне місто Вовчанськ пережило окупацію. А пес Патрон вже не вперше співпрацює з UAnimals — організація навіть призначила його на символічну посаду директора департаменту комунікацій.

 video

«Україна без перебільшення надихає цілий світ своєю єдністю і готовністю боротися за кожне життя. Поки російські війська намагаються знищити все на своєму шляху, українці захищають людей, тварин і кожен метр своєї землі, — каже засновник UAnimals Олександр Тодорчук. — На жаль, від початку повномасштабного вторгнення окупанти обстріляли кілька зоопарків, десятки притулків та реабілітаційних центрів. І сьогодні ми намагаємось повернути тваринам шанс на життя».

Нагадаємо, що наразі війною уражені понад 20% природоохоронних територій України. Росіяни окупували 8 заповідників і 12 національних природних парків. За оцінками українських екологів, може йтися про знищення сотень тисяч або навіть мільйонів диких тварин. Зокрема, загинули щонайменше 50 тисяч чорноморських дельфінів, причому не лише поблизу українських берегів Одещини, а й біля узбережжя Румунії, Болгарії та Туреччини. Водночас через вторгнення Росії загинули понад 6 мільйонів свійських тварин.

Долучитися до збору коштів на допомогу тваринам із щойно звільнених територій можна за посиланням https://uanimals.org/zbir/koshtiv-vid-artema-ta-patrona/.

Підтримати діяльність команди UAnimals, яка щодня рятує тисячі тварин, також можна щомісячним внеском на сайті https://www.patreon.com/uanimals.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода