Дмитро Ступка та Інна Мірошниченко стали новими ведучими ранкового шоу “Місто прокидається” на телеканалі KYIV.LIVE

У прямому ефірі 8 березня на телеканалі KYIV.LIVE стартувало оновлене ранкове шоу “Місто прокидається”. Нові ведучі Дмитро Ступка та Інна Мірошниченко поділилися враженнями після першого прямого ефіру

Коментарі 1953

Актор театру та кіно Дмитро Ступка та Інна Мірошниченко - юрист та дружина відомого українського телеведучого Тімура Мірошниченко - стали новими ведучими шоу “Місто прокидається” на телеканалі KYIV.LIVE.

8 березня нові ведучі програми провели свій перший прямий ефір.

Для Дмитра та Інни це перший досвід роботи у прямому ефірі. Як зізналася Інна Мірошниченко, вона з дитинства мріяла працювати на телебаченні, тому дізнавшись про кастинги телеканалу, вирішила спробувати свої сили:

“Я все життя мріяла працювати на телебаченні, але так сталося, що я обрала юриспруденцію. Протягом останніх років час від часу я була експертом на телебаченні, колись навіть брала участь у кастингу на програму “Ревізор”, проте досвіду роботи у прямому ефірі в мене немає. Звісно, перед першим прямим ефіром я нервувала та зверталася до чоловіка, який й допомагав мені готуватися до ефіру, давав поради. І першим, хто зателефонував мені після ефіру, аби привітати, теж був чоловік. Я відчуваю його підримку мене це надихає”, –  зізналася ведуча Інна Мірошниченко.

Не менш відповідально готувався до першого прямого ефіру і Дмитро Ступка, новий ведучий зізнався, що не вважає свій акторський досвід перевагою:

“Для мене, як і для Інни, перший ефір став хвилюючим. Коли ти граєш на сцені у театрі це одне, а у кадрі прямого ефіру ти маєш бути собою - це головне. Найважчими для мене були перші хвилини прямого ефіру, а коли до студії завітала перша гостя Світлана Вольнова, стало якось спокійніше. Ми дослуховуємося до порад команди та режисерів, готові працювати над собою, аби глядачам було цікаво починати свій день разом з нами”, – зазначив ведучий Дмитро Ступка.

На екрани оновлене шоу “Місто прокидається” вийшло з новою графікою та новими рубриками, серед яких “Добра погода” з Денисом Мініним, рубрика “Здоров’я”, “Краса”, кулінарна рубрика та інші. Змінився також і час виходу програми в ефір, відтепер ранкове шоу триватиме з 7:00 до 10:00.

Серед гостей святкового ефіру були світська левиця Світлана Вольнова та сучасний поет Іван Якімов, який привітав жінок зі святом весни ліричними віршами.

Нагадаємо, телеканал KYIV.LIVE оголосив про початок кастингів на початку лютого. Усі охочі мали змогу взяти участь у кастингу, надіславши свою відеовізитку на електронну адресу [email protected]

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода