Дмитро Жук та Аліна Макарова приєдналися до команди телеканалів KYIV.LIVE и ODESA.LIVE

До команди телеканалів KYIV.LIVE та ODESA.LIVE приєдналися Дмитро Жук, який очолить відділ веб-розробок холдингу та Аліна Макарова, яка стане керівницею відділу маркетингу діджитал-проектів телеканалів.

Коментарі 2931

До теперішнього часу Дмитро Жук очолював департамент digital розробок телеканалу 1+1. На новій посаді головним завданням Дмитра стане запуск та впровадження низки проектного менеджмента для створення platform independent сервісу, головне завдання якого — бути мульти дистрибуційною платформою новин.

Аліна Макарова — екс-керівниця управління аналітики 1+1 Digital. У маркетингу веб-проектів Аліна з 2010 року. Працювала над просуванням Forbes.ua, Vogue.ua, Focus.ua, Korrespondent.net, Football.ua, Tv.ua та створила департамент інтернет-маркетингу з нуля.

«Основу для досягнення амбітних цілей компанії складає її команда.  До нашої відтепер приєдналися ще два професіонала —  Дмитро та Аліна. Вони мають багаторічний досвід запуску та впровадження крутих веб-проектів, тож впевнений, поєднавши наші компетенції в соціальних технологіях, ми зможемо досягти крутих результатів. Для нас діджитал-напрямок — самостійний напрямок холдингу, де можлива реалізація сміливих і нестандартних ідей. Зараз ми активно працюємо над тим, аби вже навесні ви змогли побачити істотні зміни» —  зазначив засновник ІКМ Віктор Березенко.

Нагадаємо, до команди телеканалу вже долучилися Дар’я Качковська, яка очолила телевізійний напрям телеканалу KYIV.LIVE, Марина Польшина — головна режисерка телеканалу; Дмитро Зубко — операційний директор холдингу; Катерина Печерна — керівник прес-служби; Віталій Мельник — головний оператор холдингу, Анна Ткаченко — керівник діджитал-напрямку холдингу, Дмитро Жук — керівник відділу веб-розробок холдингу та Аліна Макарова — керівниця відділу маркетингу діджитал-проектів. 

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода