До 30 річниці Незалежності України 46 Parallel презентує нове вино «Proudly Ukrainian»

“Proudly Ukrainian” - саме так називається лімітований реліз авторських преміальних вин з колекції Grand Admiral, створений виноробами компанії 46 Parallel Wine Group до 30-річчя Незалежності України. Над дизайном новинки працювала креативна команда агентства TABASCO.

Коментарі 1781

Grand Admiral Merlot-Cabernet Sauvignon Proudly Ukrainian – це унікальний купаж, що створений із українського винограду врожаю 2018 року. Преміальне авторське марочне вино представлене лімітованим накладом – всього 530 пляшок, характеризується неперевершеною ароматикою і смаком, а також має насичений відтінок, властивий класичному бордоському бленду. 

Анна Горкун, СЕО та власниця 46 Parallel Wine Group:

“Ми створюємо наші вина з гордістю за Україну. Щиро пишаємось тим, що наша компанія розвивається на незалежному українському ґрунті. Святкуємо 30 років Незалежності лімітованою колекцією вин “Proudly Ukrainian”, якою ми висловлюємо свою щиру вдячність усім тим, хто будує сильну, вільну, успішну Україну”.

Унікальним, з точки зору естетики бренду, є оформлення нового релізу - в тому числі,  кругова етикетка, що завдяки символічному дизайну, підкреслює урочистість події, якій він присвячений. 

Артем Гусєв, Associate Creative Director TABASCO:

“Білим кольором етикетки ми хотіли підкреслити унікальність вина і важливість самої події - 30-річчя Незалежності України. Одним із завдань було виділити його в лінійці, зберігши впізнаваність стилю бренду 46 Parallel. Маршрути мандрівників і дослідників, які лежать в основі дизайну, були з легкістю прокладені на карті України. А нова назва дзвінко говорить про філософію бренду і його українське коріння”.

Команда агенції TABASCO співпрацює з 46 Parallel Wine Group від самого початку заснування. Нестандартні ідеї та дизайнерські рішення дозволили успішно реалізувати проект із виводу брендів цієї компанії на український ринок. Новий купаж вже встигли високо оцінити експерти – вино отримало золоту медаль на конкурсі Odessa Wine&Spirits Awards.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода