До Дня Незалежності Польщі посольство України випустило ролик «Дякую, Польща!»

Це історія дружби між двома країнами в епоху жорстокої російської агресії.

Коментарі 679
З 11 листопада на польському та українському телебаченні транслюється ролик «Дякую, Польща!». Його підготувало Посольство України, щоб висловити вдячність за підтримку, яку Польща надає Україні з початку війни.

Відео розповідає історію української родини, яка знайшла притулок у Польщі після російської агресії. Героїня ролику знайшла підтримку у волонтерці, яка розділяє її емоції та підтримує її в житті.
 video
Посольство України пише про фільм «Дякую, Польща!»: «Це зворушлива історія дружби та підтримки, яку Україна відчуває з боку Польщі. Цю історію розповідає українка, яка змушена шукати притулку з дитиною в сусідній країні через жорстоку війну, розв'язану Російською Федерацією».

Режисером ролику став українець Станіслав Капраловов, а продюсером виступила студія Esse Production House. Зйомки проходили у Варшаві у вересні 2022 року у співпраці з Посольством України в Республіці Польща. На місці демонстрації були присутні українці – свідки вищезгаданих подій. Відео створено за підтримки Communications Media Center.

Обговорити з іншими читачами:
Погода