До Дня вишиванки Viber запустив національний стікерпак

Цього року День вишиванки припадає на 21 травня і напередодні свята Viber запустив тематичний стікерпак, герої якого одягнені в національний український одяг.

Коментарі 2252

Команда Rakuten Viber привітала українських користувачів додатка запуском колоритного тематичного стікерпака. Наклейки вже можна безкоштовно завантажити в додатку. Сьогодні Viber встановлений на більш ніж 97% смартфонів в Україні, згідно з результатами незалежного дослідження компанії Kantar. А це означає, що тепер мільйони українців зможуть обмінюватися один з одним наклейками, які повною мірою зображають особливості культури України.

У новому паку традиційні персонажі Viber, Вайолет і ЛегКет не тільки зображені у вишиванках, а й розмовляють українською мовою, подорожують Україною і, навіть, слідують стародавнім національним традиціям країни. Це вже не перший стікерпак Viber в українській стилістиці. Раніше Viber запустив набір наклейок «Вайолет в Україні».

"Команда Viber дуже трепетно ​​ставиться до культури та етнічних особливостей кожної країни, в якій працює додаток. Тому ми вирішили привітати всіх українців з таким важливим національним святом. При створенні наклейок ми намагалися максимально передати дух української культури й жителів України. Сподіваємося, що українським користувачам Viber цей набір наклейок припаде до душі", - говорить Атанас Райков, старший директор Rakuten Viber в регіоні EEMENA.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода