До Дня захисту безпритульних тварин Фокстрот зняв зворушливий корпоративний ролик

Співробітники компанії навідалися до самотніх тварин, що перебувають у притулку, і закликали всіх приєднуватися до доброї справи.

Коментарі 1581

Всесвітній день захисту безпритульних тварин припадає на кожну третю суботу серпня. Цього року цю дату відзначають 21 серпня. Відзначають, але не святкують, адже питання безпритульних котів та собак є актуальною проблемою, хоча й не так часто піднімається у нашому суспільстві.

Але розповідати про неї потрібно, вважають у Фокстрот, адже так ще більше людей дізнаються про стан притулків, їхніх мешканців та тих ентузіастів, на кому тримається ця благородна справа.

Саме тому команда активістів соціального проєкту «Пухнасті друзі в кожен дім», що його реалізує мережа магазинів електроніки та побутової техніки спільно з БФ Happy Paw, вирішила зафільмувати одну із планових корпоративних поїздок до притулку, щоб показати, чим живуть тваринки, що відчувають і хто ними опікується. А також – закликати всіх небайдужих долучатися до добрих справ.

 video

Постійна інформаційна підтримка, щомісячна матеріальна допомога притулкам, опіка над лисичками, освітні проєкти, волонтерство серед співробітників (участь у зборі коштів та поїздках до притулків, щоб вигуляти тваринок, погратися, допомогти фізично) – основні напрямки соціальної ініціативи від Фокстрот.

 – Ми розуміємо, наскільки важливо популяризувати у суспільстві проблему утримання та прилаштування безпритульних тварин, робити свій особистий вклад для її вирішення. Саме тому об’єднуємо всіх, хто маєте величезне бажання допомагати самотнім «пухнастикам», – зазначила Наталія Ставраті, маркетинг директор Фокстрот та ініціатор проєкту. – Навіть, якщо ви не маєте можливості відвідати тваринок особисто, їм можна допомогти дистанційно, купивши благодійний магніт у магазинах нашої мережі. Ці кошти ми перераховуємо на першочергові потреби «хвостиків». 

Відзначимо, на початку року один з найбільших ритейлерів України разом з благодійною організацією Happy Paw започаткувала проєкт з корпоративно-соціальної відповідальності «Пухнасті друзі в кожен дім». За цей час запущено масштабну інформаційну кампанію у метрополітені та наземному громадському транспорті, проведено унікальну виставку у Музеї Ханенів у Києві «Знайди свого в музеї», а притулкам надано благодійної допомоги технікою і кормом на суму близько 300 тисяч грн.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода