До Дня закоханих чуттєві слова пісень українських зірок прикрасять чеки WOG

До Дня закоханих WOG порадує своїх клієнтів не тільки цікавими акціями, привабливим розіграшом крутих подарунків, але й подарує яскраві романтичні емоції – з 12 по 14 лютого всі чеки компанії звучатимуть чуттєвими словами пісень про кохання відомих українських виконавців музичного видавництва «BEST MUSIС».

Коментарі 1539

«Коли нема тебе,
не треба мені небес,
не треба мені небес,
коли нема тебе»

Саме ці слова з пісні Ivan NAVI, а ще романтичні рядки з творів Злати Огнєвіч, Романа Скорпіона, Vaha, Аркадія Войтюка та Tabakov зустрічатимуть клієнти WOG на чеках. Виконавці з радістю долучилися до ідеї додати більше романтики і позитиву в ці дні на АЗК.

«WOG турбується про клієнтів, надаючи їм якісні товари та сервіс. Ми робимо все можливе, щоб удосконалюватися та задовольняти потреби наших гостей на найвищому рівні – надаємо їм не просто послугу, ми даруємо емоції та усмішки. А наша акція до Дня закоханих дає можливість не тільки виграти призи, але й отримати позитивний настрій. Окрім того, ми ще й популяризуємо сучасні українські пісні. Тому закликаю всіх відвідати заправку романтичного настрою та долучитися до акції – вам точно сподобається», - говорить керівник програми лояльності Pride Ігор Григор‘єв-Іваночко.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода