До Дня закоханих клієнти WOG отримують чеки-”валентинки” та зізнаються в любові своїм авто

Мережа АЗК WOG продовжує традицію зізнаватись у коханні своїм клієнтам до Дня Святого Валентина. З 7 по 14 лютого разом із музичним видавництвом BEST MUSIC компанія даруватиме кожному клієнту “валентинки” — чеки з рядками про кохання з пісень українських виконавців.

Коментарі 1722

До колаборації долучилися відомі співаки та співачки: Zlata Ognevich, Павло Зібров, Роман Скорпіон, KOLA, NAVKA та BORA. Рядки з їхніх пісень з’являться на святкових чеках, а також лунатимуть на АЗК.

«Підтримувати та популяризувати вітчизняне, зокрема пісню, та започатковувати спільні традиції — ще одна важлива місія для компанії. Уже традиційно, спільно з виконавцями музичного видавництва BEST MUSIС, ми зізнаємося нашим клієнтам у коханні віршованими рядками з сучасних українських пісень про любов. А ще тішимо їх приємними та смачними подарунками, щоб вони відчули, наскільки ми любимо та цінуємо кожного з них. Для нас дарувати емоції та радувати приємними ритуалами - це WOGонь!», — підкреслив Геннадій Карлінський, директор з маркетингу мережі АЗК WOG.

Не забуває WOG і про «залізних друзі» своїх клієнтів. Мережа АЗК пропонує кожному охочому поділитися почуттями та зізнатися у коханні своєму автомобілю чи мотоциклу.

Зробіть це так, щоб почули всі, — на сторінці АЗК в Instagram. Долучайтесь і ви: шукайте спеціальний пост в Insta та залишайте своє святкове привітання у коментарях. І нехай весь світ довідається, наскільки цінною для вас є ваша улюблена «Ластівка» зі сталевим серцем під капотом чи надшвидкий «Дракон».

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода