До команди «Медіа Групи Україна» приєднався Василь Голованов

До команди професіоналів «Медіа Групи Україна» приєднався Василь Голованов у якості радника директора медіа-холдингу Євгенія Бондаренка

Комментарии 2488

На новій посаді Василь відповідатиме за створення лінійки політичного прайму на інформаційному телеканалі «Україна 24».

До приходу в «Медіа Групу Україна» Василь Голованов три роки працював на телеканалі News One, де був автором і ведучим програм – «Великий вечір», «Український формат», «Протистояння». З квітня 2018 року був генеральним продюсером News One.

«Головне, що для мене важливо в пропозиції “Медіа Групи Україна”, – це масштабність завдань, які потрібно реалізувати. Тут і зараз створюється головний інформаційний канал країни, на якому повинен бути представлений увесь спектр політичних сил. Мій досвід дозволяє мені бути впевненим, що ефіри політичних програм “Україна 24” будуть залучати як найяскравіших спікерів, так і широку небайдужу аудиторію»

Василь Голованов

«У нас, дійсно, великі амбіції та плани. Для їх реалізації потрібна краща команда медіа-менеджерів, журналістів і ведучих, яку ми планомірно збираємо. Найближчим часом ми розповімо про запуск нових програм і шоу на телеканалі “Україна 24”».

Євгеній Бондаренко

За матеріалами прес-релізу.
Обсудить с другими читателями:
Погода