«Добродія Фудз» презентувала нові солодкі смаки порційних каш

Один із найбільших виробників вівсяних пластівців в Україні «Добродія Фудз» презентував нові солодкі смаки порційних каш і оновив дизайн упаковки.

Коментарі 1190

Наразі лінійка представлена 6 видами продукції: каша кукурудзяна «Банош» з грибами, каша пшенична з м’ясом «Козацька», каша гречана з грибами, каша вівсяна з чорницею, каша вівсяна з курагою та мигдалем, каша вівсяна з полуницею та шоколадом. 

Як розказали в компанії, готові порційні каші – один з основних трендів світового ринку продуктів харчування. Сучасний ритм життя, особливо в мегаполісах, напряму впливає на раціон та режим харчування. Споживачі стараються переходити на якісніше та корисніше харчування, при цьому обираючи зручну у використанні порційну упаковку.

«У наших рецептурах використані натуральні інгредієнти, без додавання штучних барвників, без підсилювачів смаку. Якісні відбірні продукти та оригінальні рецептури роблять смак кожної каші неповторним та збалансованим, що чудово підходить для смачного сніданку. До того ж, наше власне інноваційне виробництво допомагає зберігати у продукції 85% користі зерна», – зазначила Ірина Брославцева, директор компанії «Добродія Фудз».

У приготуванні порційні каші дуже зручні – для цього потрібно всього лише залити продукт окропом та зачекати 4-5 хвилин. Придбати порційні каші "Добродія" можна в національних мережах та онлайн.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода