Docudays UA оголосив концепцію та візуальне рішення цьогорічного фестивалю

Учасники фестивалю разом із глядачами в діалозі намагатимуться сформулювати нову українську мрію.

Коментарі 816

Ювілейний 20-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людей Docudays UA буде присвячений дослідженню образу майбутнього. В основі візуального рішення цьогорічного фестивалю — мінімалістичний дизайн. Про це повідомляють організатори на сайті фестивалю.

«Образ майбутнього — це те, що нам варто уявляти й втілювати вже зараз. Це розмова про справедливість — невідворотне покарання винних у воєнних злочинах, документування свідчень їхніх жертв і руйнувань. Про те, як давати раду травмам, зберегти та донести до наступних поколінь пам’ять про загиблих на цій війні рідних і друзів. Про відбудову після нашої перемоги — без пластикових лебедів і розфарбованих шин на газонах і дитячих майданчиках від ОСББ. …Ми будемо говорити про все це під час 20-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, і в діалозі будемо намагатися сформулювати нову українську мрію», — йдеться у повідомленні на сайті фестивалю.

Щоб не заважати аудиторії малювати в уяві власний образ майбутнього, свою мрію, організатори цьогоріч обрали надмінімалістичний дизайн — просто чистий білий аркуш. Крім того, для оформлення фестивалю дизайнер Дмитро Растворцев створив спеціальний шрифт. Організатори повідомляють, що продовжать послуговуватися цим шрифтом у подальших випусках Docudays UA.

За матеріалами Detektor.media

Обговорити з іншими читачами:
Погода