Доктор Комаровський починає консультувати на каналі «Україна»

7 вересня в ранковому ефірі на каналі «Україна» відбудеться прем'єра щоденної рубрики «Запитай у Комаровського». Лікар-педіатр вищої категорії, телеведучий та автор книг відповість на запитання телеглядачів в програмі «Ранок з Україною».

Коментарі 2163

Всі мріють потрапити на прийом до лікаря Комаровського. Його досвід і професіоналізм вже давно завоювали любов у мільйонів людей. Дитячий лікар, кандидат медичних наук, автор популярних книг і статей просто і доступно відповідає навіть на дуже каверзні питання й допомагає розібратися в складних ситуаціях.

«Найчастіше батьків цікавлять питання про розвиток їхніх дітей. Наприклад, чи нормально, що дитина в 8 місяців ще не перевертається? Або чи нормально говорити всього 5 слів у рік? Справляти нужду в підгузок в 3 роки? Загалом, основне хвилювання – переконатися в тому, що «наша дитина не гірша за інших». А що саме цікавить телеглядачів каналу «Україна», дізнаємося зовсім скоро», – розповів доктор Комаровський.

Всі питання щодо здоров'я дітей та дорослих телеглядачі можуть поставити на сторінці програми «Ранок з Україною» @ranok_ua в Instagram. Якщо ви вже знаєте, що запитати у лікаря Комаровського, не пропустіть прем'єру рубрики в програмі «Ранок з Україною».

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода