Домінік Файк з "Ейфорії" знявся в кампейні Calvin Klein

І поділився своїми думками про самотність

Коментарі 3206
Домінік Файк — одна з багатьох причин, чому ми дивимось “Ейфорію”. Актор філіпінського та афро-американського походження спершу був відомий як музикант, і зйомки в серіалі стали для нього дебютом. Тому кадри з гітарою в руках — не випадковість.

В "Ейфорії" Файк вже встиг довести свою здібність підкоряти серця, тому робота з провокаційним Calvin Klein була лише питанням часу.

Актор і музикант став головним героєм весняної кампанії. Він катається на скейтборді й розповідає про те, як ненавидить бути насамоті. “Нічого, що варте відбуватись, не має відбуватись, коли ти наодинці”, — каже Домінік у відео, присвяченому єдності.
 video
“Я навіть не сплю один”, — каже він, додаючи, що не має на увазі сексуальний контекст. Домінік зустрічається з Хантер Шафер, трансгендерною моделлю та акторкою, із якою він познайомився на зйомках “Ейфорії”.

Разом із Домініком у кампанії знялись інші музиканти: Дженні з гурту Blackpink, Соланж та Vince Staples. Світлини нагадують зображення рекламних кампаній 1990-х років, коли американський бренд здобув статус культового.
За матеріалами https://www.buro247.ua/
Обговорити з іншими читачами:
Погода