Допоможіть зупинити Sorrowland 2022 — розмістіть постери у своєму місті!

Для цьогорічного сезону музичних фестивалів у світі команда Publicis Ukraine створила серію постерів #StopSorrowland2022, які будь-хто охочий може роздрукувати та розмістити у своєму місті.

Коментарі 1183

Вперше вони з’явились на Інстаграм-сторінці ukraine.ua.

На перший погляд, постери схожі на звичні плакати з анонсами музичних фестивалів. Та потім стає зрозуміло, що “лайн-ап” дуже відрізняється. Через музичну метафору команда показала, що війна — це “подія”, яку ніхто і ніколи не захоче у своєму місті. Адже у її “програмі” замість приємних мелодій та улюблених виконавців — тільки смерть, злочини, втрати та вимушені переселення. А замість хорошої різноманітної музики — повітряні тривоги та обстріли.

Проект розрахований на аудиторію іноземців у містах та селах по усьому світові, для яких літо та осінь - пора музичних фестивалів та відпочинку. Ініціатива має на меті привернути їх увагу до війни, яка продовжується в Україні. На постерах розміщений QR-код, що веде на сайт ukraine.ua. Там є інформація про наслідки російської агресії, актуальну ситуацію в країні та можливості допомогти українцям у цій біді.

Завантажити постери можна за посиланням.

ukraine.ua — офіційний вебсайт України. Інформація на ньому підтверджена Міністерством закордонних справ України.

Publicis Ukraine — креативна агенція, що входить до складу Publicis Groupe Ukraine, найбільш креативної комунікаційної групи в країні*. 

*за результатами рейтингу ВРК

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода