Doris Advertising розробили айдентику та веб-сайт для літературної платформи ЛІТОТА

ЛІТОТА — спільнота для молодих авторів, яка допомагає їм зробити перший крок у літературі.

Комментарии 1732

На платформі автори стають бета-читачами один для одного, публікуючи власні твори та обмінюючись конструктивним фідбеком.

Неймінг та візуальну айдентику, а також веб-сайт для літературної платформи розробила агенція Doris Advertising. Основним елементом фірмового стилю став ключ, який метафорично позначає доступ до нових можливостей у світі літератури.

“Нам надзвичайно пощастило знайти образ ключа — мінімалістичний і водночас бездонний, якщо говорити про сенси. Співпало і те, що ключ якнайкраще характеризує суть платформи, і те, що нам вдалося обіграти його у слові. З’явилася лігатура у вигляді ключа, потім замкова щілина — і посипались ідеї елементів та прийомів, що сформували айдентику”, — розповідає арт-директор агенції Борис Манохін.

Візуальна айдентика платформи отримала золоту нагороду на конкурсі Ukrainian Design: The Very Best Of у номінації Corporate & Brand Identity.

 video

Функціонал онлайн-платформи litota.com.ua дає автору можливість розміщувати власні тексти та записувати читання своїх творів на відео, спілкуватися на форумі й коментувати публікації інших авторів. Крім того, учасник може залишити анонімний відгук на прочитаний твір, який буде доступний для перегляду лише автору. Обмін відгуками допомагатиме авторам конструктивно поглянути на власну творчість та вдосконалювати майстерність.

Творчість — річ абстрактна. На неї свідомо впливати важко. А от якість текстів можна робити кращою. Як? Нічого нового: багато читати, багато писати, показувати власні тексти людям: не мамі, чоловікові чи другу, а тим, хто вас не знає; отримувати відгуки, а потім редагувати, переписувати, редагувати і знову переписувати. Ще хочу відмітити важливу річ: людині потрібна спільнота, однодумці, середовище, яке пропонує щось цікаве, нове. Воно має бути комфортним, але не настільки, щоб засмоктало як болото. Має спонукати на розвиток. Ось це і пропонує ЛІТОТА”, — описує мету платформи її засновниця Іванна Лішневець.

Платформа працює за підпискою, проте перший місяць після реєстрації для авторів безкоштовний.

За матеріалами прес-релізу

Обсудить с другими читателями:
Погода