Doris Advertising створили чистий дизайн для чистих овочів

Рекламна агенція Doris Advertising осучаснила логотип і задизайнила eye-catching упаковки для «Овочиста» — бренду митих українських овочів.

Коментарі 1871

Бренд хотів «освіжитися», стати ближчим до споживача й максимально диференціюватися від конкурентів, тому компанія звернулася в Doris Advertising по візуальний апдейт.

Почали з логотипа, який погано зчитувався через низький контраст кольорів і художній шрифт. Дизайнери звільнили його від громіздкого слогана, поліпшили кольори й структуру графічних елементів, а замість складного тонкого шрифту підібрали лаконічний і масивний. У такий спосіб знаку надали чіткості й виразності: логотип став читабельним, більш привітним і дружелюбним.

Слідом за логотипом з’явилася і свіженька комунікаційна упаковка. Дизайн всіх SKU виконаний за єдиною системою, щоб бренд легко ідентифікувався за будь-якою із позицій лінійки.

Як данину самому продукту — Doris Advertising зробили нове паковання максимально чистим. На ньому багато повітря, а в основі — яскраві кольорові фони, які диференціюють позиції. Частина упаковки спеціально прозора для того, щоб покупець крізь неї розгледів продукт і переконався в якості.

Крім візуальних, ДНК бренду «Овочиста» суттєво підсилили вербальні елементи. У відповідь на споживчі інсайти на лицевій стороні з’явилися меседжі, що комунікують переваги митих овочів. А також тематичні ілюстрації із вказівкою на УТП тієї чи іншої картоплі.

Зворот теж використали з користю: тут можна дізнатися більш про особливість продукту, що в руках, і знайти покроковий рецепт страви, для якої він ідеально підходить.

Мита картопля й морква «Овочиста» в новому дизайні вже красується на полицях відомих національних мереж.

 video
За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода