#ДОРОГИ_ПЕРЕМОГИ: Збираємо на пікапи для війскових

Київстар, гурт «Океан Ельзи» та фонд компетентної допомоги армії «Повернись живим» створили новий проєкт — ініціативу зі збирання коштів на пікапи для захисників.

Коментарі 2880

П’ять місяців повномасштабної війни. Країна боронить, захищає і працює — кожен у своїй сфері єдиного фронту. І саме в такій співпраці твориться наша майбутня Перемога. Зараз захисникам на бойових позиціях потрібні авто для мобільності. Допомагати їм — обов’язок кожного бізнесу та кожного громадянина. Саме з цією метою створили новий проєкт Київстар, гурту «Океан Ельзи» та фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» — ініціативу зі збирання коштів на пікапи для захисників.

«Пікап суперпотрібна річ на “передку”. Вони мобільні і прудкі, виконують місії та рятують сотні життів. Саме завдяки їм ЗСУ так успішно здійснюють свою “маневрену оборону”. Але на війні вони часто ламаються. Розуміючи це, ми виділяємо 10 000 000 грн на закупівлю транспортних засобів для гуманітарних потреб ЗСУ, а тепер запрошуємо й усіх українців долучитися до збору коштів. Бо на крутих колесах рухатися назустріч перемозі буде вдвічі швидше!» — каже Head of Marcom Київстар Юрій Чорненький.

Партнерів ініціативи — Святослава Вакарчука та гурт «Океан Ельзи» — теж обрали не випадково. Музикант від самого початку війни безперервно здійснює волонтерські місії, їздить на фронт і допомагає військовим. Його пісня — це справжній гімн незламності та мужності захисників.

Розробкою проєкту займались креативники київської агенції SHOTS. Творчий лідер команди, що працювала над кампанією #ДОРОГИ_ПЕРЕМОГИ, Стас Качановський коментує:

«З Київстар ми вже давно не знімаємо просто ролики. Для нас важливиим є соціальний імпакт і реальний вплив на суспільні процеси хоча б інструментами медіа. Цього разу вийшла зовсім не реклама, а повноцінний художній твір. У кадрі одночасно відбуваються події у двох вимірах — життя в тилу та бойові дії на фронтах війни. А найголовніше, що це не два паралельні світи, а наша спільна, одна на всіх реальність».

На початку проєкту, аби перейнятися духом «нульового кілометра», команда продакшену NO STARS на чолі з режисером Олегом Томіним вирушила на фронтовий схід. Там вони познайомилися з військовими, почули їхні голоси та історії, щоб достовірно втілити їх в образах героїв і створити емоційну історію.

«Коли ми були на передовій, Юра Кочевенко (позивний Пікачу, офіцер 95-ї ОДШБр) процитував Гольду Мейєр, яка говорила: “Вони хотіли нашої смерті, а ми хотіли жити, то ж у нас було мало простору для компромісу”. А ще він сказав, що війну виграє не лише армія, а весь український народ. Наша музична історія, власне, і мала на меті нагадати, що війна триває скрізь — і на першій лінії фронту, і в умовно тилових містах — і це стосується кожного. Тому я закликаю всіх долучитись до збору коштів на пікапи», — каже режисер Олег Томін.

 KS + OE / Квіти мінних зон
За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода