Bickerstaff.499 дослідили пташине бачення

Нова креативна кампанія для окулярів, людей і птахів від Bickerstaff.499.

Коментарі 1619

Креативна агенція Bickerstaff.499 створила брендинг і рекламну кампанію для українського магазину оптики "Оправа вибору". Але головна її визначальна риса, точніше, риси – у птахах.

Можливо ви одразу і не зрозумієте, що спільного у птахів і окулярів. Але ж ви і не креативник, і тим паче не бікерстафер. Бо справа не в окулярах, а у тому, якою вони роблять людину – різною. Кожен день бути різним – хіба це не свобода? А свобода – хіба це не відчуття вільного польоту? Це вам натяки, щодо птахів.

"Неприємно буває, коли у людини в окулярах питають: тобі що сонце світить? Особливо незручно, коли воно і справді не світить. Тож нашою метою було знищити цей крінж. Щоб не лише привернути увагу до "Оправи вибору", а й заохотити людей носити різні окуляри під різні настрої і образи. Бо окуляри - це не лише щоб сонце не світило, але й стильний аксесуар" , — пояснив один бікерстафер інкогніто, не знімаючи окулярів.

Тож головна суть кампанії — “Маємо свободу бути різними, вільними і носити багато різних окулярів як заманеться".

Бікерстаффченки стверджують, що всі ролики вони створили власними силами, і що жодна пташка не постраждала.

“У перших версіях роликів ми хотіли, щоб голуб начитував під біт”, — зізнаються вони. Шкода, що ми цього не побачимо. Але зате побачимо 12 прикольних роликів.

Крім того, агенція розробила айдентику, концепт зовнішнього вигляду магазину “Оправа вибору” у м. Біла Церква, віжуали для соцмереж і спеціальну зовнішню рекламу на дахах. Ну бо знову ж – птахи.

Для цього їм довелось знайти собі кришу у Білій Церкві, але вони не поділилися подробицями цієї історії.

“Людина керується землею, земля небом, небо птахам, слава — Україні!”, — підсумував креативний директор агенції Ілля Ануфрієнко.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода