Dove виступила проти сексуалізації жінок в іграх

Героєм нового ролика стала зd-дівчина, яка більше не хоче носити вузькі обладунки з великим декольте

Коментарі 819
Сексуальна дівчина - персонаж відеоігри, одягнена у вузькі обладунки з великим вирізом, мужньо бореться з монстром під епічну музику. Однак зйомка сцени закінчується, вимикається хромакей, і персонаж виявляється у звичайній студії. Дівчина приходить у гримерну, з полегшенням знімає броньований костюм і виявляється зовсім іншої статури, ніж у відеогрі. Вона з гіркотою розглядає себе у дзеркалі і вирішує більше не одягати сексуального костюма. Анімаційний рекламний ролик належить Dove – бренд виступив проти надмірно сексуального зображення жінок у відеоіграх.
 video
Кампанія почалася після нового дослідження Dove, яке показало: 60% дівчаток та 62% жінок почуваються спотвореними в іграх. Дослідження також продемонструвало, що на самооцінку більше третини молодих дівчат негативно впливає відсутність різноманітності в аватарах, при цьому 74% жінок хотіли б більшої участі жіночих персонажів у відеоіграх.

За словами віце-президента Dove Леандро Баррето, креатори хотіли донести, що краса має бути джерелом упевненості, а не занепокоєння. Причому у всіх аспектах життя — як реального, так і віртуального.

При створенні ролика Dove співпрацювала з Epic Games та Women in Games.
Обговорити з іншими читачами:
Погода