Dr Pepper та репер Янг Грейві випустили спільний трек

У ньому артист оспівує новий смак Strawberries & Cream soda

Коментарі 1222
Репер Янг Грейві спільно з Dr. Pepper випустили трек, у якому «оспівують» новий смак Strawberries & Cream soda. Однойменна двохвилинна пісня, в якій є Dr. Clean», нагадує «Mr. Clean» - оригінальний проривний хіт Грейві на Soundcloud. Для більшої ефектності рекламна агенція Deutsch LA підготувала анімаційний кліп. У ньому артист «тусується» разом із приятелем, у якого замість голови банка Dr. Pepper Strawberries & Cream soda.
 video
Грейві (Метью Хаурі), розповів Ad Age, що вперше створює трек для бренду. За словами артиста, пропозиція Dr Pepper супроводжувалася значним творчим контролем та атмосферою, яка добре поєднувалася з його власним особистим брендом.

Над музикою Грейві працював із давнім співавтором Diamond Pistols. "Ми домовилися, що нічого їм не відправимо, якщо не зможемо зробити щось, що нам справді сподобається", - розповідає артист. "Ми зробили весь біт і флоу за день до того, як зустрілися".
Компанія також включає лімітовану лінійку товарів із трьох предметів: сорочка з шовковим коміром, створена за зразком фірмових сорочок репера, виготовлені на замовлення підставки для напоїв у стилі вінілу та соусник.
Обговорити з іншими читачами:
Погода