Dragon Capital придбав сайти "Мінфін" і finance.ua

Фонд прямих інвестицій Dragon Capital New Ukraine Fund LP завершив операцію із купівлі контрольного пакету акцій компанії Treeum, яка керує медіаресурсами minfin.com.ua і finance.ua. Суму угоди в компанії не розкривають.

Коментарі 1108
"Ми очікуємо зростання попиту на фінансові продукти, а компанія Treeum має хороші шанси скористатися цією ринковою можливістю", – зазначив Андрій Носок, керуючий директор, співголова напрямку прямих інвестицій у Dragon Capital.

Treeum – фінансовий онлайн супермаркет, який управляє медіаресурсами minfin.com.ua і finance.ua. Їхня сумарна аудиторія оцінюється в 8 млн відвідувачів на місяць. Компанія заснована Сергієм Віндерських, Євгеном Ізмайловим і Іваном Євтушенком у 2008 році. Dragon Capital працює в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надаючи інвестиційні, банківські та брокерські послуги для корпоративних і приватних клієнтів. Кінцевим бенефіціаром інвесткомпанії є чех Томаш Фіала. Компанії також належить медіаходинг "НВ", до якого входять однойменні радіостанція, журнал та інтернет-видання.

В кінці листопада стало відомо, що компанія Dragon Capital збирається купити понад 50% акцій Treeum Holdings Limited.

За матеріалами liga.net
Обговорити з іншими читачами:
Погода