Драматичні історії шляху до перемог українських чемпіонок з’явились в київському метро

Драматичні історії шляху до перемог Оксани Ботурчук, Яни Клочкової, Ольги Харлан та ще чотирьох українських паралімпійських та олімпійських чемпіонок з’явились в київському метро до прем’єри фільму «Пульс»

Комментарии 1723
2020-03-06 Драматичні історії шляху до перемог Оксани Ботурчук, Яни Клочкової, Ольги Харлан та ще чотирьох українських паралімпійських та олімпійських чемпіонок з’явились в київському метро до прем’єри фільму «Пульс»

UA Драматичні історії шляху до перемог Оксани Ботурчук, Яни Клочкової, Ольги Харлан та ще чотирьох українських паралімпійських та олімпійських чемпіонок з’явились в київському метро до прем’єри фільму «Пульс»

Спільна акція FILM.UA Group та Київського метрополітену #вкінонаметро набирає обертів!

7 надзвичайних постерів з’явилися у вагонах одного з потягів Оболонсько-Теремківської (синьої) лінії метро. Протягом місяця перед пасажирами кінопотягу «Пульс» постануть історії справжніх українських героїнь: Оксани Ботурчук, Яни Клочкової, Ольги Харлан, Олени Юрковської, Олександри Кононової, Ірини Мерлені та Марії Помазан.

На меті проєкту – привернути увагу українців до сучасних національних героїв та їхніх перемог на честь країни, за якими завжди стоять реальні людські історії, сповнені великою працею, волею та наснагою. Каталізатором реалізації такого проєкту стала історія української паралімпійської чемпіонки з легкої атлетики Оксани Ботурчук, на якій ґрунтується сценарій спортивної драми «Пульс», всеукраїнська прем’єра якої відбудеться 19 березня.

«Досі не можу повірити, що про мене зняли фільм. Але, якщо чогось дуже сильно прагнути, – все можливо! Я не просто в це вірю, я це знаю. І найкращий приклад – мої спортивні перемоги та тріумф інших спортсменок. У нас не вірили, нам заважали, але ми це перебороли», – розповіла паралімпійська чемпіонка Оксана Ботурчук. 

Кінопоїзд «Пульс» став ще одним етапом у реалізації великої спільної культурно-освітньої кампанії FILM.UA Group та Київського метрополітену #укінонаметро. Раніше в рамках цього проєкту курсували кінопотяги, що знайомили:

  • з історією давнього Києва – «Милий Київ Міли» до релізу анімаційного фільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила»;
  • з етапами створення художнього фільму на прикладі історичного екшену «Захар Беркут»;
  • з фактами про життя та діяльність видатного британського журналіста Ґарета Джонса, що перший розкрив міжнародній спільноті правду про Голодомор 32-33 рр. в Україні (до релізу історичного трилеру «Ціна правди»);
  • з фактами спротиву українського тральщика «Черкаси» та його героями, які чинили опір російським окупантам у березні 2014 року (до релізу військової драми «Черкаси»).

Окрім цього, в рамках #вкінонаметро відбувся богатирський флешмоб до прем’єри фентезі «Сторожова застава», перформанс «Ті, що блукають» (до прем’єри «Ціна правди») та інші активації.

«Для нас цей проект важливий у контексті доступності транспортної інфраструктури. Ми активно працюємо над змінами і відкритістю для усіх маломобільних категорій. Це непростий і довгий шлях, але украй необхідний. Тому ми дякуємо партнерам за соціальну співпрацю у цьому напрямку», - каже заступник начальника Київського метрополітену Наталка Макогон. 

«На нашу думку, цей проєкт – прекрасний приклад того, яким повинні бути сучасні культурно-освітні активації. Перебуваючи серед візуального шуму реклами, у великому темпі мегаполісу серед натовпу метро, око та мозок людини відразу вихоплює щось Велике, щось Справжнє. Історії наших сучасниць, справжніх героїнь, дарують надію на те, що, якими б скрутними не видавалися життєві обставини, вихід завжди є. Змогла Оксана та інші українські спортсменки – зможете і ви», – коментує продюсер фільму Єгор Олесов.

«Пульс» – біографічна спортивна драма, яка ґрунтується на реальній історії української чемпіонки Оксани Ботурчук. Зйомки фільму було завершено на початку осені. Дата релізу фільму у кінотеатрах України – 19 березня 2020 року.

Виробником повнометражного фільму «Пульс» є компанія KINOROB, за підтримки Міністерства культури України та Національного комітету спорту інвалідів України. Офіційним партнером першого українського художнього фільму про життя спортсменів став національний мобільний оператор «Київстар»*.

За матерiалами прес-релiзу
Обсудить с другими читателями:
Погода