Droga5 London кидає виклик помилковим уявленням про бургери Rustlers

Рекламна агенція Droga 5 London запускає нову кампанію для бренду Rustlers

Коментарі 1445

Droga5 London створила нову рекламну кампанію для бренду Rustlers. Вона отримала назву «Краще, ніж ти думаєш» і має намір кинути виклик помилковим уявленням про бренд у жартівливий, але доволі свідомий спосіб. Таким чином, вони намагаються донести думку про те, що бургери Rustlers на 100% зроблені з британської та ірландської яловичини.

В основі цієї креативної роботи лежать людські очікування, які весело і доволі успішно руйнуються. Кампанія складається з двох комедійних роликів, створених під керівництвом визнаного і титулованого режисера Джеффа Лоу. В «Червоній Шапочці», коли головна героїня бачить замість своєї бабусі вовка, усім звісно здається, що це погано закінчиться, проте насправді вони чудово проводять час разом. Так само і в ролику під назвою «Бійка», всі очікують жорстокої шкільної баталії, але замість цього конфлікт вирішується значно простіше і позитивніше.

Ролики створені за підтримки радіо, а також засобів зовнішньої реклами і цифрового дисплею, які відображають новий вигляд і стан бренду. Ця нова кампанія є першою для Rustlers, з того моменту як вони провели ребрендинг у березні 2020. ЇЇ мета – це підвищення впізнаваності бренду серед цільової аудиторії, яка зазвичай не може обійтись без зручностей.

 video
 video
Крім ТВ-реклами кампанія включає радіо, зовнішню рекламу, цифрові дисплеї, онлайн і соцмережі.
Переклад тексту кампанії виконало бюроперекладів та локалізації Workogram

Обговорити з іншими читачами:
Погода