Dronarium Україна почне висвітлювати новини столиці з дронів 24/7

Українська компанія Dronarium оголосила про старт нового етапу розвитку дроно-журналістики у країні. Компанія стала офіційним аеропартнером нового міського інформаційного телеканалу Kyiv.live.

Коментарі 1753

Dronarium Україна надасть підтримку за допомогою свого парку дронів, яких в столиці налічується близько 15 штук, і професійних операторів з великим досвідом роботи. Так, в будь-який час і в будь-якому місці міста, мобільні команди Dronarium зможуть знімати і виводити в прямий ефір всі події максимально оперативно.

У компанії відзначають, що в їх арсеналі є спеціалізовані коптери з трансфокаторами до 30х, телевізійними камерами. Це ті дрони, які зможуть закрити всі необхідні завдання в зйомках з місця подій для телеканалу: незаконні забудови міста, вирубки парків і скверів, все, що відбувається за високими парканами і навіть під покровом ночі.

На даний момент дрони несистемно використовуються в підготовці новинного контенту в Україні. Філософія компанії Dronarium Україна: максимум інформації – негайно.

«Нам сподобалася концепція каналу, їх бажання створити абсолютно новий медійний продукт. Тепер це будуть трансляції актуальних подій з життя міста в режимі реального часу. Для нас це певного роду виклик. Це масштабний проект, за допомогою якого ми готові відкрити буквально нові горизонти споживачам новинного контенту», – зазначає власник Dronarium Україна Руслан Бєляєв.

Нагадаємо, що Dronarium Україна – піонер вітчизняної дроно-журналістики. Їх дрони трудяться з 2015 року. Dronarium співпрацюють як з більшістю вітчизняних ЗМІ, так і з багатьма зарубіжними медіа-проектами.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода