Дружина перетворилася на ніндзя, а кіт став покемоном. Що ще було у роликах VICI від BBDO?

BBDO Ukraine зняли ролики, що підкреслюють особливість продукту VICI GYOZA та розказують людям, що це гастрономічна страва, яка не має нічого спільного з пельменями.

Коментарі 2054

Усі люблять пельмені. У кожного в морозилці прихована пачка на “день всесвітніх лінощів”. Усі люблять пельмені за їхню простоту, швидке приготування та ситність. Але не всі в цьому можуть зізнатися. Люди не готуватимуть гостям пельмені, щоб ніхто не подумав, що вони ліниві господарі. Чоловік не подасть їх на романтичну вечерю, адже не зможе підкорити цим дівчину. Але з VICI GYOZA зовсім інша історія.

VICI – це литовський бренд морепродуктів та заморожених напівфабрикатів, добре відомий у всій Європі. А VICI GYOZA – це смачний, легкий у приготуванні та вишуканий продукт.

Перед BBDO стояло завдання показати, що тісто з начинкою може бути не просто пельменями під оцет та майонез, а гастрономічним експірієнсом.

У світі налічується близько 50 видів пельменів та їхніх аналогів, які у різних народів носять різні назви – вареники, гіоза, манти, хінкалі, дімсами… Для спрощення ми звикли називати їх збірним поняттям “пельмені”. Ну як з взуттям: ніхто не розбиратиметься у відмінностях між дербі, оксфордами, монками, челсі чи кедами – туфлі і туфлі. Але різниця величезна.

Уявіть, як джентльмен відреагує, якщо його броговані оксфорди назвуть туфлями. Уявили? Правильно, він дуже засмутиться, попрощається, сяде у кеб і поїде від вас геть. А тепер уявіть, що буде якщо ви приготували вишукані гіоза з найтоншого тіста з ніжною начинкою з курки з овочами і подали їх із соєвим соусом та дрібкою кунжуту, а хтось назвав вашу страву пельменями. Уявили? Тепер перевірте, що сталося насправді в серії роликів, заснованих на нереальних подіях.

Бренд VICI дуже сучасний і не боїться показати характер, завдяки чому агентству вдалося втілити в життя сміливі, цікаві та забавні ідеї, які не можуть залишити байдужими споживачів.

Цікавішим за ролики був лише знімальний процес, адже вся команда була натхненна ідеєю і заряджена лише на найкращий результат. Навіть кіт Шуберман, який зіграв покемона, зробив свою роботу з першого дубля і всіх підкорив.

 video
 video
 video

VIČI:

Marketing / Product Team Leader GYOZA: Rasa Miliauskiene

Marketer: Svetlana Grebenyuk

Head of Marketing Department: Vilma Veverskė

Marketing / Product Team Leader (Surimi): Ligita Miškinienė

BBDO Ukraine:

Creative Director: Denis Keleberdenko

Art Director: Rostislav Vyshnevyi 

Copywriter: Anna Skitsko

Producer: Alexsandra Guliai

Client Service Director: Irina Danilevskaya 

Account Director: Halyna Sokulska

Account Manager: Bohdana Shchyrytsia

Director of Strategy: Elena Kolesnikova

Партнери

Director: Slava Melnyk

Pronto Film

NCG Nostra Media


За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода