ДТЕК представляє ексклюзивну серію марок

З нагоди 15-річчя ДТЕК презентує ексклюзивну лімітовану серію марок. Ілюстратором філателійного набору став український художник Богдан Сиротинский.

Коментарі 1779

Детальніше про марки компанія розповіла в презентаційному ролику:

 video

«Можливість ділитися теплом і енергією з близькими завжди — незалежно від шляху або відстані, — це великий привілей. У спільному проекті з ДТЕК ми реалізували цю ідею і візуалізували те, чим є компанія сьогодні для суспільства. Ми також хотіли показати всю її широту і різноманітність бізнесів», — каже художник Богдан Сиротинский.

Марки присвячені ключовим напрямам діяльності компанії, а їх дистрибуція не передбачає продаж. Подарункові марки для партнерів компанії випущені накладом в 500 штук.

«Серія марок з нагоди ювілею компанії — можливість за допомогою художніх засобів розповісти про внесок ДТЕК в трансформацію української енергетики, про 15 років наполегливої праці, щоб енергосистема України була надійною, екологічною, безпечною та ефективною. ДТЕК забезпечує людей світлом і теплом — енергією, яка допомагає рухатися вперед і несе позитивні зміни», — резюмує Ольга Захарова, директор з корпоративних комунікацій ДТЕК.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода