ДТЕК представляє оновлення сайту

ДТЕК, лідер і найбільший приватний інвестор енергетичної галузі України, оновив сайт. Зміни відбулися відповідно до рефрешменту бренду ДТЕК і прийнятої стратегії розвитку компанії до 2030 року.

Коментарі 2509

Про деталі оновлення візуального стилю сайту компанія розповіла в презентаційному ролику:

 video

«Важливим завданням перед нами було прискорення роботи сайту, а також впровадження оновленого фірмового стилю з використанням сучасних технологій веб-дизайну та розробки. Ми хотіли зробити структуру зрозумілою та простою, надати користувачеві легкий доступ до необхідної інформації. Крім того, ми розробили медіаресурс, який зможе залучити аудиторію в життя нашої компанії за рахунок доступу до інформації та контенту», – розповіла Ольга Захарова, директор з корпоративних комунікацій ДТЕК.

Проект з оновлення сайту ДТЕК реалізовано спільно з агентством Frontmen. Окрім оновлення візуального стилю зміни торкнулись також архітектури сайту: меню і навігації по сайту, оновлення шрифтів і принципом розробки інтерфейсу Mobile First.

«Згідно з підходом Mobile First, інтерфейс сайту розробляється, в першу чергу, для коректного відображення на мобільних пристроях з урахуванням завдань конкретної цільової аудиторії проекту. Сайт стає легшим, більш динамічним та прагматичним. З цієї ж причини була переглянута структура сайту на предмет її відповідності очікуванням B2B-аудиторії користувачів», – розповів  Мирослав Швець, СЕО Frontmen.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода