Дух свободи рулить

Нова кампанія від lifecell

Коментарі 1225

Легке гуркотіння мотоцикла, чисте небо над головою і довга-довга дорога в напрямку заходу сонця. Так виглядає омріяний багатьма шлях до свободи. Послуга «Тарифна підписка» теж дарує відчуття свободи. Це своєрідна втеча від регулярних поповнень. Саме з цієї тези діджитальний оператор почав створення своєї комунікації.

Суть пропозиції полягає у поповненні мобільного рахунку наперед собі чи близьким на певний період. Адже це звільняє від контролю балансу, здійснення платіжних операцій і надає вигоду до 15%.

 video

«Ми завжди даємо відповідь на запит нашого клієнта, і в цьому випадку послуга “Тарифна підписка” є рішенням більше не для споживачів, а для клієнтів саме тих, хто піклується не тільки про себе, а й про своїх близьких. За допомогою декількох кроків ви забезпечуєте стабільним та якісним зв’язком від lifecell!», — каже Аві Щупак, голова маркетингових комунікацій lifecell.

«lifecell — це не просто оператор зв’язку. Це певний стиль життя — вільний, комфортний, практичний. Можливість у кілька простих дій позбутися мороки регулярних поповнень надовго — хороше тому підтвердження», — підкреслює Антон Цибенко, Creative Communication Lead, lifecell.

За словами команди, довірити ідею можна було лише тим, кому добре відома мова образів. Майстрами цієї справи є кліпмейкери. Саме тому режисером ролика став Станіслав Морозов ― відомий фахівець, який уже працював із зірками світового масштабу.

За словами авторів, хоча знімальний процес був складним, проте кожен кайфував від самої підготовки. Адже чого тільки вартий момент, коли косуху для дівчини команда власноруч розфарбовувала у брендовий колір. Або ж справжній мотоцикліст і його адреналінові історії про «розсікання» доріг. Команда зазначає, що це була захоплива подорож під супровід рок-музики та ревіння мотоциклів.


lifecell

Head of Marketing Communications – Avi Schupak
Creative Communication Lead – Anton Tsybenko
Brand Management and Communications Expert – Ivanna Schneider
Copywriter – Viktor Antropov

Lumiere Production
Director –  Станіслав Морозов
DOP – Володимир Іванов
Executive producer – Олена Волобуєва
1st AD – Тетяна Яблонська
Сasting – Team casting & actors agency
Style – Яна Вишнякова
Art-department - Надя Юпитер
Make-up – Аліна Лапа

Music – Inplusmusic

СС – Євгеній Мороз


Special thanks:
Maksym Gruber

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода