Дуже погані новини для росіян. TikTok розповів про боротьбу з фейками про війну в Україні

Розважальний сервіс TikTok ввів низку заходів щодо боротьби з дезінформацією про напад Росії на Україну. У своєму новому звіті він оприлюднив інформацію щодо фактчекінгу та обмежень. Останні стали неприємним сюрпризом для російських блогерів

Коментарі 2193
У цьому звіті компанія пише про посилення контролю за поширенням недостовірної інформації, що вже спричинило видалення 41191 відео. Компанія виявила та вилучила контент 204 акаунтів з усього світу, які намагалися «впливати на громадську думку» та «вводити користувачів в оману».

Крім того, сервіс провів роботу з фактчекінгу змісту 13738 роликів і ввів спеціальні позначки для контенту, який не вдалося перевірити. Таких відео виявилося 5600.

Також спеціальні позначки отримали облікові записи російських пропагандистських ЗМІ.

У відповідь на одіозний закон РФ про фейки, сервіс припинив прямі трансляції та розміщення нових відео для російських блогерів. Також росіяни не зможуть переглянути відео з іноземних акаунтів.

Брендан Карр, уповноважений комісар FCC, поділився через Twitter листом генеральному директору Apple Тіму Куку та генеральному директору Alphabet Сундару Пічаї.

У ньому були вказані невідповідності програми TikTok політиці App Store та Google Play. Федеральна комісія відзначила недостатній захист даних розважального сервісу і зажадала, щоб Apple і Google підтвердили, що цей факт відповідає декларованим принципам. Ці пояснення доведеться надати у тому випадку, якщо компанії не погодяться видалити TikTok зі своїх магазинів до 8 липня.

За матеріалами techno.nv.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода