«Двоє в каное» від NCG: як зробити партнерство конструктивним, скільки вартують помилки та кому продавати алкоголь на Марсі

Гостем другого епізоду YouTube-шоу «Двоє в каное, не враховуючи бюджету» від рекламно-комунікаційного холдингу NCG став Олександр Пономарчук, директор з маркетингу горілчаного напрямку Bayadera Group.

Коментарі 2541

Олександр Пономарчук має понад 15 років досвіду в маркетингу FMCG на ринках Східної Європи, Кавказу та Азії. Він працював у рекламі та бренд-консалтингу.  Пройшов шлях від менеджера з продукту до директора з маркетингу у великій міжнародній корпорації. Працював з такими брендами, як Pepsi, Gillette, сигарети Winston і Camel, горілками «Хлібний Дар», «Козацька Рада» та «Вакцина».

Ведучому Дмитру Катричу, Business Development Director рекламно-комунікаційного холдингу NCG, Олександр Пономарчук розповів про перспективи ринку міцного алкоголю та про власні принципи бізнес-партнерства. З розмови глядачі можуть дізнатись:

  • чим досвід IQOS може бути корисним для ринку продажів горілки;
  • чому та на скільки часу можна відмовитися від просування на ТБ;
  • як збільшити обсяги продажів на ринку, що зменшується, та хто буде постачати алкоголь на Марс;
  • і головне – в чому, на думку гостя, таємниця успішного партнерства.

«Партнерство – це діалог, в якому важливо обмінюватися аргументами заради основної мети. Можна виходити з різних точок, але йти в одному напрямку. З найкращими партнерами ми досягаємо найвищих результатів», – зазначив Олександр Пономарчук, директор з маркетингу горілчаного напрямку Bayadera Group. 

«Наші партнери часом кидають нам виклики, на які ми сміливо відповідаємо, забезпечуючи спільний розвиток. Саме тоді й з'являються проєкти, від яких ми кайфуємо. Наше нове відеосаме про такі історії», – коментує Дмитро Катрич, ведучий шоу та Business Development Director в NCG.

 video
За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода