Дякуємо ЗСУ: вийшла лірична відеолистівка від українських дітей – воїнам-захисникам

Співавторами ролику стали діти співробітників мережі Фокстрот, які з великим ентузіазмом долучилися до підготовки відеолистівки. Реалізувала задум інхаус-команда маркетингу компанії.

Коментарі 921

Діти залишаються дітьми навіть в умовах війни. Під час небезпеки вони спускаються в укриття – і продовжують там безтурботно сміятися й гратися в улюблені ігри. Коли дорослі невпевнені у завтрашньому дні, малеча сміливо мріє, бо переконана, що ранок точно настане завдяки ЗСУ.

Тому, щоб відзначити мужність, відданість, незламність та непереможність наших воїнів, маленькі «фоксики» та мережа Фокстрот підготували оригінальну відеолистівку. Створений він з малюнків, що їх намалювали талановиті юні творці, а лист – складений з рядків текстів їхніх привітань.

Цей ліричний ролик адресований захисникам і захисницям від імені всіх українських дітей до Дня Збройних Сил України. До речі, озвучений він також вустами малечі, які висловлюють щирі й глибокі слова подяки своїм янголам-охоронцям.

 video

«Наразі в Україні кожен день – це день  ЗСУ. Ми щодня дякуємо воїнам за новий ранок у своїй, вільній країні. А 6 грудня, у професійне свято всіх військових, разом з юними фокстротівцями захотілося привітати наших хлопців по-особливому, віддячивши їм оригінальним подарунком», – зазначила Ольга Вітомська, в.о.маркетинг директора мережі Фокстрот.

Також з нагоди 31-ї річниці Збройних сил України компанія долучилася до збору на створення першого у світі флоту морських дронів. Фокстрот передасть на підтримку ініціативи* 25 грн з кожної покупки, здійсненої 6 грудня у роздрібних магазинах бренду або на сайті foxtrot.ua. Якщо ваше серце б’ється разом з нашими Героями, приєднуйтесь!

Над відеороботою працювали:

  • Михайло Дідіченко, motion дизайнер;
  • Олеся Левицька, менеджер креативних проєктів;
  • Марія Штельмах, креативний копірайтер;
  • Оксана Ковальчук, PR-менеджер;
  • Ольга Вітомська, в.о.маркетинг директора.

*Збір коштів на створення першого у світі флоту морських дронів розпочався у листопаді на ініційованій Президентом України Володимиром Зеленським фандрейзинговій платформі United24. Головне завдання – захист акваторії українських морів і мирних міст від крилатих ракет, які російські війська запускають із кораблів. Флот також допоможе розблокувати коридор для цивільних суден, які везуть зерно для всього світу.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода