Dyson випустить нові навушники з функцією очищення повітря

Компанія Dyson випустить пару навушників, які матимуть функцію шумоподавлення, а також маску для очищення повітря.

Коментарі 1405
Новий гаджет від Dyson, виглядає як інопланетний агрегат. Вартість нових навушників буде за ціною 949 доларів, згідно із заявою компанії.

Китай отримає їх першим, у січні, а потім Великобританія та Сінгапур зможуть придбати гаджет, передня частина якого нагадує маску Ганнібала Лектера через вбудовану функцію для фільтрації шкідливих частинок у повітрі.

Відповідно до характеристики, Dyson Zone використовує вісім мікрофонів для зниження навколишніх звуків до 38 децибелів. Також він включає два додаткових мікрофони для обробки звуків системи фільтрації повітря і один для уловлювання голосу користувача при телефонних дзвінках.

Навушники Dyson Zone обіцяють відтворювати частоти від 6 Гц до 21 кГц, а батарея місткістю 2600 мАг, яку можна повністю зарядити приблизно за три години, забезпечить до 50 годин прослуховування музики. З усім тим, час автономної роботи Dyson Zone значно скорочується при активованій системі фільтрації повітря.

При мінімальній роботі очищувача час автономної роботи Dyson Zone досягає всього чотирьох годин, але падає до 2,5 годин при середніх налаштувань і всього 1,5 години, коли система фільтрації повітря працює на всю потужність. Цього більш ніж достатньо для щоденних поїздок на роботу, але недостатньо для забезпечення свіжого повітря під час подорожей, принаймні без зовнішнього джерела живлення.

За матеріалами nv.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода