Джамала стала обличчям кампанії мобільного оператора Plus

Plus розпочинає проведення подальших дій, адресованих громадянам України, які проживають у Польщі або планують приїхати в цю країну.

Комментарии 6784

З 18 березня розпочинається рекламна кампанія, яка буде проводитися в Польщі та Україні. Обличчям кампанії є переможниця Євробачення 2016 року, відома й дуже популярна українська співачка Джамала.

Plus, один з найбільших мобільних операторів у Польщі, вже майже протягом двох років має спеціальну пропозицію для клієнтів з України. А тепер розпочинається рекламна кампанія, яка має на меті привернути увагу цієї групи клієнтів. Вона вперше буде проводитися не лише в Польщі, але й в Україні, щоб ще до приїзду в Польщу потенційні клієнти могли ознайомитися з пропозицією, підготовленою спеціально для них.

«Головна ідея кампанії – «Plus єднає Польщу та Україну». Українці, які приїжджають в Польщу, змушені розлучитися зі своєю родиною. Відразу після приїзду вони мають організувати своє життя в новому місці. Наша кампанія демонструє, як послуги Plus стають природною відповіддю на потребу утримання необмеженого контакту з близькими та водночас допомагають налагоджувати нові знайомства та зв'язки в Польщі», - говорить Юстина Кулька, Директор Департаменту маркетингової стратегії оператора Plus.

«В межах кампанії ми підготували два ролики для телебачення. Їхні головні персонажі телефонують своїм близьким з Польщі в Україну. У роликах бере участь вибрана нами популярна українська зірка Джамала. Співачка, автор текстів, член журі найпопулярніших музичних програм, яка займає перші місця в провідних хіт-парадах. Мільйони прихильників оглядають її кліпи на YouTube. Вона здобула світову славу в результаті перемоги в конкурсі Євробачення в 2016 року. Джамала дуже позитивно сприймається в Україні, має теплий та зрозумілий для родини імідж і саме тому вона – ідеальний посол нашої акції», – розповідає Катажина Вишомірська-Вєрчевська, директор Департаменту маркетингової комунікації мережі Plus.

Кампанія Plus на Карткусприятиме просуванню пропозиції, яка враховує потреби громадян України. За 25 PLN вони отримують усі послуги в Польщі без ліміту (дзвінки, SMS, MMS) та пакет Інтернету 10 ГБ на 30 днів. Додатково Plus є єдиним польським мобільним оператором, який пропонує безкоштовний інтернет-трафік на Viber – один із найпопулярніших месенджерів в Україні, а за 0,19 PLN/хвил. клієнти можуть також телефонувати на номери трьох найбільших мобільних операторів України: Київстар, Vodafone та Lifecell.

Щоб скористатися пропозицією, достатньо придбати стартовий пакет Plus на Карткута ввімкнути обрану спеціальну пропозицію. Усю інформацію українською мовою можна отримати на сторінці plus.pl/ua або за номером телефону контакт-центру 601 102 614 (від 8:00–16:00 7 днів на тиждень).

Кампанія буде проводитися на українському телебаченні, будуть задіяні також елементи зовнішньої реклами та ambient marketing в Інтернеті та соцмережах у Польщі та в Україні. Кампанія підготовлена агентством Scholz&Friends Warszawa, а придбанням медіа-носіїв займався медіа-дом Vizeum Polska. Режисером роликів є Ян Форись, а їхня реалізація була здійснена продюсерським домом TFP sp. z o.o.

 video
 video
За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода