Джаз на озері: Ніно Катамадзе і Freedom-Jazz виступлять в Osocor Residence

Зовсім скоро озеро Osocor Residence наповниться вібраціями любові, вишуканого ліризму й геніального джазу.

Коментарі 928

Грузинська співачка, яка стала яскравим явищем у міжнародній музиці, — магнетична Ніно Катамадзе виступить тут 25 червня. Запальний пролог — від не менш магнетичних джазеток Freedom-Jazz.

Унікальному артисту — унікальна локація. Ніно Катамадзе та її друзі-музиканти Insight вперше зіграють на особливій сцені, яку встановлять просто на березі озера. Що, як не вода, найточніше передає глибину й палітру емоцій? Навіть сама артистка називає музику течією. Течією, в якій ти пливеш, відкриваєшся і стаєш прозорішим.

Перед Ніно на сцену біля озера вийдуть Freedom-Jazz — карколомне джаз-кабаре з 10-и учасниць на чолі з Анастасією Малегою, Санні Журбою й Софією Павличенко. Хоч основна частина репертуару Freedom-Jazz і складається з каверів світових хітів, кожен їхній номер — це оригінальна мінівистава. Кожен має свій характер, сюжет і неповторний настрій.

Freedom-Jazz підспівував Люк Бессон, а сам Lionel Richie був щасливий із ними сфотографуватися. Ці українські красуні зачарували весь світ — 25-го червня вони створять і для вас воістину чарівну атмосферу перед зануренням у течію плавного джазу Ніно Катамадзе.

Не пропустіть унікальний шанс на емоційний і надчутливий вечір біля води з музикою, що пробирає до мурашок, — 25 червня в Osocor Residence. Поспішайте: у продажу тільки 200 квитків у фан-зону. Резерв столиків за телефоном: 067 924 4275.

Подія на на Подія на Facebook

Квитки

Обговорити з іншими читачами:
Погода