Edelweiss підвищує досвід споживання пива до нового рівня сенсорної насолоди

Креативне агентство FRED & FARID з Лос-Анджелеса та фешн-фотограф Ханс Нойман керують новою кампанією, яка досліджує унікальний чуттєвий підхід до реклами, що втілює суть пива Edelweiss.

Коментарі 1241
Edelweiss, бренд пшеничного пива преміум-класу, що належить HEINEKEN, представляє другу главу своєї платформи «Feel the Alps» разом із креативним агентством FRED & FARID Los Angeles. Для цієї останньої ітерації своєї кампанії бренд та агентство співпрацювали з відомим перуанським фешн-фотографом Хансом Нойманом.
 video
Як і в першому опусі, у новому роліку бренд сміливо відмовляється від будь-якої музики, лише звукове оформлення та заворожуючі зображення, щоб запросити глядача до найбільш чуттєво піднесеного досвіду… це денне світло, прекрасна гора, висота, сонце, порив бурхливої ​​води крізь струмок, квіти, бджоли, повітряні знімки засніжених гірських вершин, вітер, птахи, вдих свіжого повітря, кінчики пальців злегка торкаються польових квітів, дружба, шавлія, золота пшениця, квітка бузини - все це сприяє неповторному освіжаючому ковтку Edelweiss.

Черпаючи натхнення в омолоджуючих альпійських краєвидах походження бренду, фільм пропонує глядачам чуттєву подорож, яка ідеально передає суть досвіду Edelweiss.

Оскільки близько 83% покоління Z використовують YouTube для перегляду заспокійливого контенту, який допомагає їм розслабитися, кампанія Feel the Alps вміло використовує зростаючу популярність заспокійливого контенту ASMR, встановлюючи тонкий зв’язок із ідентичністю бренду, яка завжди втілювала розслаблене, заспокійливе ставлення Альп.

Нова кампанія Feel the Alps стартує в Південній Кореї, Малайзії, В’єтнамі, Сінгапурі, Тайвані та Китаї.
Обговорити з іншими читачами:
Погода