Effie Awards Ukraine: перша радіомайстерня від лідера радіоринку TAVR MEDIA

Найбільший радіохолдинг в Україні TAVR MEDIA цьогоріч став офіційним партнером церемонії нагородження премії Effie Awards Ukraine 2018 та влаштував несподіваний сюрприз для усіх учасників церемонії.

Комментарии 3585

Як і належить лідерам, TAVR обрав нестандартний шлях та встановив імпровізовану радіостудію, де кожний охочий мав можливість взяти участь у розіграші та отримати престижний приз.

«Перші завжди тягнуться до перших. Це в природі людей та законах бізнесу. Нині  ми партнери найпрестижнішої рекламної події року в Україні і тому її учасники заслуговують призи того ж рівня»,– розповіла комерційна директорка TAVR MEDIA Лариса Сірик.

Аби не обяжувати гостей церемонії складними завданнями,  представники найбільшого радіохолдингу в Україні створим дуже прості умови гри – одна візитівка дарувала шанс кожному виграти новий iPhone XS.

«Радіо – це перш за все емоція,гарний настрій та креатив. І цей позитив отримують щотижня 80% українців, які слухають радіо. У зв’язку з цим, ми припустили, що всі ці люди заслуговують мати гарні емоції та цінні подарунки!» – додала Лариса Сірик.

На цьому лідер радіоринку TAVR MEDIA не планує зупинятися. Наступного року обіцять ще більше дивувати, розповідати про можливості радіо та розкривати його потенціал.

За матерiалами прес-релiзу
Обсудить с другими читателями:
Effie
Погода
Effie