Ексголовред ITC.ua Тарас Міщенко запустив видання Mezha.Medіa

Ексголовред ITC.ua Тарас Міщенко запустив власне медіа про IT-технології, ґаджети, та комп’ютери Mezha.Medіa.

Коментарі 3500

До редакції нового проєкту долучилися журналісти Олег Данилов, Олег Касіч та Сергій Світличний. У команді Mezha також працюватиме ексоглядач ITC, експерт з мобільних пристроїв Ігор Сушон та фотограф-відеограф, майстер предметної зйомки Володимир Дяченко.

«Мені пощастило довгі роки працювати пліч-о-пліч з цією командою, і я дуже радий, що ми починаємо нове видання разом… Чому саме Mezha? Бо це дуже цікаве слово. В історично-побутовому сенсі це тонка смуга землі між полями та ділянками. Межа – не кордон, не паркан, не стіна. Це результат домовленостей, вона дає відчуття визначеності та певної сталості. У своєму житті ми постійно розширюємо межі наших уявлень про світ, нашого досвіду, знань та розвитку. Працюючи багато років в IT-журналістиці, ми завжди намагалися бути на межі технічного прогресу. Тому Межа – це наше слово», – повідомив Міщенко.

Матеріали на Mezha.Media будуть публікуватися виключно українською мовою, редакція вирішила не робити двомовну версію сайту, «а зосередитись на тому, щоб робити більше якісного контенту рідною мовою».

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода