Ектор Хіменес-Браво став амбасадором бренду Фрекен БОК

Уже 20 років Фрекен БОК турбується про українські родини. З нагоди цього свята бренд запускає колаборацію з легендарним шеф-кухарем - Ектором Хіменес-Браво у рамках комунікаційної кампанії «Відкрий у собі шефа».

Коментарі 1680

Ектор розробив більш ніж 20 вишуканих рецептів та ексклюзивних майстер-класів, які допоможуть кожному відкрити у собі талант професійного шеф-кухаря.

Відомий кулінар, володар титулу World Master Chef та телеведучий популярних шоу створив підбірку страв, які розвивають кулінарні здібності, вчать експериментувати зі знайомими інгредієнтами та перетворюють сімейний обід чи вечерю на гастрономічний шедевр. Рецепти можна буде переглянути через QR-код на упаковці товарів Фрекен БОК та на сторінці Фрекен БОК в YouTube.

 video

“З продукцією Фрекен БОК я знайомий вже багато років. Знаю, який в них великий асортимент та висока якість. Тому їх засоби завжди можна знайти і на моїй домашній кухні, і на професійних кухнях моїх ресторанів. Під час зустрічі з командою бренда, я відразу зрозумів, що потрапив у коло однодумців - ці люди такі ж перфекціоністи, як і я. Вони підтримали та втілили мої ідеї про те, як можна удосконалити продукцію, які товари додати, щоб зробити процес приготування їжі максимально приємним та релаксуючим. Я з впевненістю можу рекомендувати продукти Фрекен БОК  кожному українцю, адже знаю, що кожен товар продуманий до дрібниць і створений з любов'ю та турботою”,- відмітив Ектор Хіменес-Браво.

Мета цієї колаборації - показати, що головні інгредієнти смачної страви - це любов і турбота про тих, хто поруч. Кожен може стати шеф-кухарем для своєї родини чи друзів і змінити виснажливий процес приготування їжі на особливий ритуал, який дарує теплі емоції та збирає за одним столом найрідніших.  

Усі рецепти мають особливий секрет-пораду від геніального шефа, саме ці невеличкі лайфхаки та надійні товари Фрекен БОК допоможуть створювати гастрономічні шедеври з першого разу і забути про кулінарні невдачі.  Усі страви гарантовано вийдуть апетитними, соковитими та обов'язково сподобаються гостям та близьким. 

“Партнерство з Ектором Хіменес-Браво стало органічним продовженням нашої співпраці у медійних проєктах. Синергія бренда Фрекен БОК та легендарного шеф-кухаря дозволяє нам транслювати експертизу, лідерство та турботу про своїх споживачів, а також створювати для них корисний контент. У рамках цієї колабораціі ми підготували яскраві промо-активності, майстер-класи та ще безліч цікавих сюрпризів!», - Юрій Голянич, генеральний менеджер бізнес-напряму Household та Recycling корпорації “Біосфера”.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода