ELDORADO першими запустили доставку техніки через сервіс Glovo

ELDORADO перші на ринку побутової техніки та електроніки запустили доставку через кур'єрську службу Glovo. Тепер клієнти ELDORADO можуть отримати свої замовлення від 15 до 40 хвилин.

Коментарі 1600

«Ми прагнемо зробити доставку для наших клієнтів максимально інтегрованою в їхнє життя, щоб їм не доводилося на неї відволікатися. Якщо клієнт використовує експрес доставку їжі, то чому б не запропонувати йому такий самий сервіс для доставки блендера або фена. Партнерство з лідером кур'єрської експрес доставки Glovo повністю відповідає нашій стратегії для побудови багатолінійної системи доставки для клієнта — клієнт може отримати наші товари в будь-якому місці, зручним йому способом і в зручний для нього час. За час пілотного проекту ми побачили, наскільки наші клієнти оцінили цю послугу — коли терміново потрібен подарунок, коли згоріла праска, коли зламалася клавіатура або мишка. У наших клієнтів виникають різні життєві ситуації, коли їм терміново потрібні наші товари, і ми раді, що можемо запропонувати їх вирішення протягом 40 хвилин і у всіх містах, де працюють наші магазини», — коментує директор із логістики компанії ELDORADO Тетяна Нігматулліна.

Скористатися послугою швидкої доставки можна, зайшовши в магазин ELDORADO через додаток Glovo і вибравши необхідний товар в робочий час магазинів (з 10:00 до 20:00). Є тільки одна умова — товар повинен вміститися в сумку кур'єра. 

Сьогодні пропозиція від ELDORADO і Glovo є першою і єдиною на ринку побутової техніки в Україні. Таким чином компанія ELDORADO продовжує реалізовувати свою стратегію клієнтоорієнтованості та утримання передових позицій на ринку рітейлу побутової техніки та електроніки.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода