Електронна автоцивілка краща за «паперову»

Усі водії або просто автолюбителі знають, що потрібно оформляти обов’язкове страхування ОСЦПВ (виняток становлять деякі пільгові категорії) чи більш зрозумілими словами - автоцивілку. Це дозволить вам уникнути значних фінансових труднощів за умови, що ви – винуватець ДТП і потрібно компенсувати відповідну суму коштів. У такій ситуації компенсуванням грошей займається страхова компанія, яка надає вам свої послуги. Більше того, за відсутність страхування законодавством України передбачений штраф у розмірі від 425 до 850 грн.

Коментарі 1573

Але з лютого 2018 року в Україні почала діяти електронна автоцивілка, тому давайте розкладати все по поличках і розбиратись, що це таке і чому вона краща за «паперову».

Час довгих черг, задушливих кабінетів і великої кількості документів пройшов і тепер нам представлена зручна функція оформлення ОСЦПВ з будь-якої точки країни.

Електронне ОСЦПВ проти «паперового»  

Електронний поліс нічим не відрізняється від паперового страхування, хіба що зручністю. Їх юридична сила однакова. Ви з легкістю можете перевірити наявність вашого страхування на сайті Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ). Також ви можете перевірити коректність введених даних, оскільки якщо ви надали неправильну інформацію – ваша страховка буде недійсна.

Це так круто, що прогрес не стоїть на місці й ми можемо більше не носити з собою теки з купою документів, які постійно губляться, мнуться і рвуться. Уявіть собі картину: спекотне літо, палюче сонце й у вас раптово закінчилось страхування. Замість того, щоб стояти в задушливих чергах, шукати людей, яким ви можете поставити всі питання, які вас цікавлять, ви сидите на дивані, під кондиціонером і не поспішаючи підбираєте необхідний варіант, як, наприклад, на https://autobooking.com/ua-ua/insurances/osago. Які ж переваги ви отримаєте при використанні цього сервісу? Все дуже просто:

  1. Значна економія часу. Вам більше не потрібно витрачати свою перерву на роботі чи вільний час, щоб об’їздити офіси всіх страхових компаній, підлаштовуватися під їх графік роботи, ставити однакові питання і порівнювати ціни. Не сподобався один варіант – за секунду перейшли до іншого.
  2. Зручний калькулятор для розрахунку вартості. Напевно ви помічали, що ціна на різні типи транспорту може варіюватись. Для цього і створений калькулятор – допомогти визначити ціновий діапазон. Є можливість розраховувати за номером авто або ж за його параметрами. Ви вводите тип транспорту, об’єм двигуна, місце реєстрації власника авто, франшизу і переглядаєте варіанти.
  3. Можливість побачити думку інших користувачів. Функція перегляду відгуків – це те прекрасне, що дає нам Інтернет та його можливості. Складіть власний рейтинг страхових компаній, спираючись на свій досвід та історії інших людей.
  4. Вам навіть не потрібно відкривати десятки посилань, щоб порівняти варіанти. Усе  просто і доступно.

Чому ж електронна автоцивілка краща?

Перейдімо до основних переваг електронного ОСЦПВ.

Першу, дуже важливу перевагу ми виділили саме для жителів маленьких міст. Дуже часто вибір страхових компаній не дуже широкий, тому приходиться вибирати краще із гіршого. Завдяки можливості оформлення електронного поліса ваш вибір значно збільшується. Ви можете придбати ОСЦПВ тієї компанії, представництва якої немає у вашому місті.

Дуже важливо розуміти, що на вас може вплинути людський фактор. Вам знайома ситуація, коли ви йдете в магазин, щоб просто купити хліб, а повертаєтесь з цілим набором продуктів, ще й дізнаєтесь, що в сусідньому супермаркеті було дешевше й акції приємні? Ось тут все відбувається так само. Інколи важко відмовити працівнику страхової компанії й ви можете оформити ОСЦПВ із непотрібними вам доповненнями й функціями. В електронному форматі таке не станеться: ви одразу бачите всю інформацію, знижки, можете відстежувати ціни, без переплат.

Найголовніша перевага – електронний поліс, ну просто неможливо втратити. Якщо на початку свого існування електронне ОСЦПВ могло спричинити деякі проблеми й призвести до штрафів, то з березня 2019 року все прописано в Правилах дорожнього руху. Тепер можна не хвилюватися й показувати поліцейським своє страхування зі смартфона. За бажанням можна його роздрукувати, якщо ви знаєте, що їдете в таке місце, де немає зв’язку чи не буде можливості зарядити телефон. Ви взагалі можете пред’являти лише роздруковану версію, суті це не змінить.

Також ви маєте можливість зекономити на доставленні. Замість цього ви можете її роздрукувати в найближчому копі центрі або у себе вдома. Якщо раптом загубиться або будь-що станеться – можна зробити ще копію, бо ваш поліс завжди буде у вас на пошті.

Електронне ОСЦПВ більш надійне в плані підробок. Перевірку на справжність можна здійснити, використовуючи спеціальний код.

На правах реклами
Обговорити з іншими читачами:
Погода